powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Poznań. Mikołaj z Rovaniemi w Teatrze Muzycznym

Już po raz trzeci Teatr Muzyczny w Poznaniu zaprasza najmłodszych widzów na specjalny Mikołajkowy Spektakl Charytatywny. W tym roku będzie nim roztańczony musical dla dzieci i rodzin "Madagaskar - musicalowa przygoda".

Spektakl powstał na podstawie pełnometrażowego filmu animowanego z 2005 roku, wielkiego hitu wytwórni DreamWorks. Bohaterami tej pełnej humoru opowieści jest zwariowana ekipa przyjaciół, żyjących w nowojorskim zoo: Lew Alex, żyrafa Melman, zebra Marty i hipopotamica Gloria. Ich szalone przygody w połączeniu z taneczną muzyką zachwycą widzów w każdym wieku. Poznańską wersję musicalu wyreżyserował Jan Jerzy Połoński, choreografię przygotowała Paulina Andrzejewska, a kostiumy i scenografię Marika Wojciechowska.

Podczas spektaklu 10 grudnia 2017 roku o godz. 10.00 pojawi się wyjątkowy gość specjalny - prawdziwy Mikołaj z Rovaniemi (na zdjęciu), który odwiedzi Teatr w ramach corocznej, oficjalnej wizyty w Polsce. Towarzyszące mu Elfy wręczą małym widzom upominki. Nie zabraknie również czasu na grupowe zdjęcia z Mikołajem. Spektakl ma charakter charytatywny, uczestnicy biorą w nim udział bezpłatnie. Na widowni zasiądą podopieczni Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Poznaniu. Sponsorem spektaklu jest PZU, a Partnerami Konsulat Honorowy Finlandii w Poznaniu oraz Novotel Poznań Centrum.

***

"Madagaskar - musicalowa przygoda" - SPEKTAKL MIKOŁAJKOWY

10.12.2017 godz. 10.00