powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Częstochowa."Pozytywni" w gwiazdorskiej obsadzie

Na zwariowaną historię o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia agencja artystyczna Certus zaprasza już 26 listopada. "Pozytywnych" zobaczymy na scenie Filharmonii Częstochowskiej o godz. 16 i 19.

Bohaterami "Pozytywnych" są ludzie, którzy borykają się z problemami i są z różnych powodów wykluczeni. Michał jest gejem i rolnikiem spod Mławy; Anna, arystokratka, ma problem ze swoim pochodzeniem; a Jan, mąż i ojciec dwójki dzieci pragnie, aby nazywać go Janką, ponieważ czuje się kobietą. Postaci spotykają się podczas sesji u psychoterapeutki, Ewy. Ta jest piękna i bogata, odnosi sukcesy i realizuje się zawodowo oraz ma szczęśliwą rodzinę. Przez wydarzenia w jej życiu prywatnym i pod wpływem pacjentów w pewnym momencie sama musi jednak dokonać autoterapii.

Reżyserem przedstawienia jest Krzysztof Czeczot, a autorem scenariusza Cezary Harasimowicz. Twórcom udało się zgromadzić na scenie niezwykłą obsadę. Na scenie Filharmonii Częstochowskiej wystąpią bowiem Olga Bołądź, Magdalena Boczarska, Łukasz Simlat oraz Janusz Chabior.

Zobaczymy ich już w niedzielę, 26 listopada. Spektakl będzie grany dwukrotnie o godz. 16 i 19. Bilety kosztują od 40 do 110 zł. Można je kupić w siedzibie agencji przy ul. Dąbrowskiego 36/4 (tel. 501 178 349 i 34 360 60 67) oraz w kasie Filharmonii przy ul. Wilsona 16 ( tel. 795 451 438). Sprzedaż prowadzona jest również za pośrednictwem portalu KupBilecik.pl.