powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Sylwester Stallone w DSW ostatni raz w tym roku

26 listopada o godz. 18.00 w Dzikiej Stronie Wisły odbędzie się ostatni w tym roku pokaz spektaklu "Rokcy Babloa" Teatru Alatyr.

Teatr Alatyr to młody, niezależny teatr. W zespole nie ma twarzy znanych z okładek kolorowych czasopism, są za to profesjonaliści, którzy szukają możliwości ciągłego rozwoju oraz spotkania z drugim człowiekiem. Nie mamy własnej siedziby, nie mamy milionowej dotacji, a nasze spektakle tworzymy z pasją i z miłości do naszego zawodu. Na naszym koncie jest kilka festiwalowych nagród.

"Rokcy Babloa" to efekt 7. Edycji Obserwatorium Artystycznego Entree w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Inspiracją była dla nas biografia Sylwestra Stallone'a i historia filmowego Rocky'ego. Niskobudżetowy film bokserski, do którego Sylwester Stallone scenariusz napisał w ciągu trzech dni, na 49. ceremonii wręczenia Oskarów dostał 10 nominacji i 3 statuetki. Świat zakochał się w historii o pięściarzu - amatorze, który stanął do walki o tytuł mistrza świata z aktualnym championem. Hasło na plakacie filmu brzmiało: Miał szansę jak jeden do miliona. Stallone swoją okazję wykorzystał. Czy każdy może odnieść sukces na jego miarę?

Nie chodzi nam o zdobycie popularności. Chcemy podzielić się własną historią, namawiamy do nieustępliwej walki i pracy nad sobą, staramy się być przykładem dla tych, którzy przestali w siebie wierzyć i odpuścili.

i spędzicie z nami piękny wieczór, bo to prawdopodobnie ostatni spektakl w Warszawie w 2017 roku.