powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Spektakl "#[+#@!? (słowo na G)" Układu Formalnego

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego i Układ Formalny zapraszają na pokaz specjalny spektaklu "#[+#@!? (słowo na G)" w reżyserii Grzegorza Grecasa, zrealizowanego w ramach drugiej edycji Konkursu im. Jana Dormana.

Gwałt. Zadać gwałt. Zgwałcić. Gwałciciel. G. Słowo na G stanie się jednym z aktorów rozgrywającego się na terenie szkoły spektaklu, w którym nauczyciele i uczniowie będą walczyć ze sobą na definicje rzeczonej sytuacji. Za 45 minut odbędzie się konfrontacja dyrekcji, wychowawczyni i trójki uczniów oskarżonych o G Choć właściwie nikt do końca nie potrafi opowiedzieć o tym, co się wydarzyło.

W spektaklu rozgrywającym się symultanicznie w pustej klasie i pokoju nauczycielskim zegary nieubłaganie tykają. Wśród prawdopodobnych wersji wydarzeń i możliwych algorytmów postępowania wszystkim powoli wymyka się "ktoś" - nieobecna bohaterka, która od dnia "incydentu" nie wróciła do domu. Spektakl przygotowano z myślą o młodzieży w wieku 13-15 lat.

Pokaz odbędzie się 27 listopada o godz. 18:00 w Zespole Szkół Społecznych STO im . Pawła Jasienicy (oddział przy ul. Solec 48). Zainteresowanych spektaklem prosimy o kontakt z koordynatorem projektu Piotrem Melchiorem Torchałą, tel.: 605 820 365

Czas trwania spektaklu: 90 minut

*

Premiera: 14 IX 2017, godz.: 19:00, miejsce: Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. L. Solskiego w Krakowie - Filia we Wrocawiu

**

REALIZATORZY

Fundacja Teatr Układ Formalny

Reżyseria: Grzegorz Grecas

Dramaturgia: Magdalena Drab

Działania edukacyjne: Żenia Aleksandrowa, Monika Wolińska

Obsada: Jerzy Górski, Paulina Mikuśkiewicz, Adam Michał Pietrzak, Maciej Rabski, Malwina Rusów

Scenografia i kostiumy: Alex Aleksiejczuk, Jan Głąb

Muzyka: Tymoteusz Witczak

Produkcja i koordynacja: Piotr Melchior Torchała, tel.: 605 820 365,

e-mail: sekretariat@ukladformalny.pl