powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Kolacje teatralne "Komedia u Jachacego"

Krakowski Teatr Komedia rusza z kolejnym cyklem. 6 listopada rozpocznie w Warszawie format Kolacji Teatralnych "Komedia u Jachacego", a zainauguruje go najnowszy spektakl Jana Jakuba Należytego "Małżeństwo we frankach szwajcarskich".

Widzowie, oprócz delektowania się spektaklem, będą mięli okazję cieszyć się, specjalnie przygotowanym menu na tę okazję przez samego Mieczysława Jachacego i restaurację "Avangarda". Spektakl odbędzie się w Warszawskim Domu Technika NOT (ul. T. Czackiego 3/5 sala A) o 19:00.

Kolacje teatralne "Komedia u Jachacego" to cykl spotkań, podczas których widzowie będą mieli okazję obcować z kulturą i przy okazji miło spędzić czas przy ekskluzywnej kolacji, we wnętrzach Warszawskiego Domu Technika NOT. Format rusza 6 listopada. Rozpocznie go premiera "Małżeństwa we frankach szwajcarskich" - komedii muzycznej z najpiękniejszymi romantycznymi piosenkami w tle. Wystąpią: Julita Kożuszek, Renata Pałys, Dariusz Gnatowski, Jan Jakub Należyty. To najnowsza sztuka cenionego autora, muzyka, tekściarza, reżysera i producenta teatralnego - Jana Jakuba Należytego, twórcy takich hitów, jak "Andropauza męska rzecz, czyli zdecydowana odpowiedź na Klimakterium", "Andropauza 2, czyli męska rzecz być z kobietą" czy "Dieta cud - komedia odchudzająca".

- Moja najnowsza sztuka opowiada o losach pewnego małżeństwa, które postanawia się rozwieść, ale małżonkowie nie mogą się rozstać ze względu na kredyt zaciągnięty hipoteczny we frankach szwajcarskich. Muszą nawet dalej mieszkać razem w tym samym mieszkaniu i choć paradoksalnie z początku wydaje się, że kredyt jest silniejszy od miłości, na koniec może się okazać, że jest dokładnie na odwrót. - mówi Jan Jakub Należyty. I dodaje: Serdecznie zapraszamy na premierę frankowiczów, małżeństwa z krótszym i dłuższym stażem oraz wszystkich, którzy chcą spojrzeć na swoje życie, problemy i marzenia z dystansu i lubią pośmiać się z samych siebie.

Podczas kolacji teatralnych "Komedia u Jachacego" widzowie będą mieli okazję zobaczyć również inne spektakle Krakowskiego Teatru Komedia. "Trzy razy łóżko"komedię o miłości, małżeńskich wzlotach i upadkach, ogniu i nudzie w związku oraz "Viagrę i chryzantemy" o burzliwych i namiętnych relacjach nieokrzesanego kamieniarza i dystyngowanej wdowy. "Wpadki miłosne" komediowy mini musical.W repertuarze nie zabraknie także błyskotliwej i frywolnej sztuki komediowej Aleksandra Fredry pt. "Mąż i żona" o życiu miłosnym Polaków.