powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Kraków. Kolacja Teatralna na Batorym

Po Mazurskim Rejsie Komediowym i Morskim Festiwalu Komediowym, Krakowski Teatr Komedia ruszył z kolejnym cyklem. 25 września w Krakowie, rozpoczął format "Komedia na Batorym 2017" Kolacje Teatralne, który potrwa do końca roku.

30 października na statku C.C. Stefan Batory wybrzmi klasyka teatralna - "Mąż i Żona" Aleksandra Fredry, w reżyserii Macieja Luśni. Ponadto, Krakowski Teatr Komedia przygotował dla widzów niespodziankę. Wieczór uświetni znakomity krakowski artysta i Ambasador Krakowskiego Teatru Komedia-Jacek Wójcicki.

Kolacje teatralne "Komedia na Batorym 2017" to cykl spotkań, podczas których widzowie będą mieli okazję obcować z kulturą i przy okazji miło spędzić czas na eleganckiej kolacji na statku Batory, zacumowanym na Wiśle u stóp Zamku Wawel. W tak magicznych okolicznościach, będzie można podziwiać spektakl, który w XIX wieku wzbudził sporo kontrowersji, a do dziś uchodzi za najlepszą i najfrywolniejszą sztukę Fredry. "Mąż i żona" - czyli przyjaciel przyjacielowi rogaczem. Genialny Aleksander hrabia Fredro opisał zawsze aktualny problem zdrady, więc dopóki będą: mąż, żona i przyjaciel, dopóty trofea myśliwskie nie tylko dla ozdoby będą wisiały, ale ku przestrodze.

Podczas kolacji teatralnych "Komedia na Batorym 2017" widzowie będą mieli okazję zobaczyć, również inne spektakle Krakowskiego Teatru Komedia: "Trzy razy łóżko" - komedię o miłości, małżeńskich wzlotach i upadkach, ogniu i nudzie w związku oraz "Viagrę i chryzantemy" o burzliwych i namiętnych relacjach nieokrzesanego kamieniarza i dystyngowanej wdowy.

NAJNOWSZY REPERTUAR KRAKOWSKIEGO TEATRU KOMEDIA:

Komedia na Batorym 2017, Bulwar Czerwieński, Kraków

30.10, godz. 19.00 - "Mąż i żona"

27.11, godz. 19.00 - "Viagra i chryzantemy"

18.12, godz. 19.00 - "Trzy razy łóżko"

Bilety są do nabycia w restauracji Batory przy Bulwarze Czerwieńskim w Krakowie, w sieci punktów informacji miejskiej InfoKraków oraz na portalach: http://krakowski-teatr-komedia.pl i www.ewejsciowki.pl.