powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Wrocław. Nowy kurs w ramach Otwartej Akademii Muzycznej

Otwarta Akademia Muzyczna (OAM) kontynuuje swoją działalność kursem Podstawy Wiedzy Muzycznej IV, skierowanym do tych osób (powyżej 18. roku życia), które pragną poszerzyć ogólne wiadomości o muzyce. Zajęcia kursu Podstawy Wiedzy Muzycznej odbywać się będą w formule sesyjnej.

W ramach kursu odbędzie się 10 spotkań (pierwsze zajęcia odbędą się w listopadzie).

Uczestnicy kursu Podstawy Wiedzy Muzycznej IV będą mieli możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju imprezach artystycznych i naukowych organizowanych przez naszą Uczelnię, w tym m. in. koncertach, spektaklach, sesjach, sympozjach i seminariach naukowych, otwartych wykładach.

Otwarta Akademia Muzyczna to propozycja poszerzania swoich kompetencji muzycznych w Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, adresowana do każdego, kto chce uzyskać nowe, bądź pogłębić posiadane kompetencje w zakresie wiedzy i umiejętności praktycznych związanych z uprawianiem muzyki. W ramach OAM proponujemy różnorodne kursy. Słuchacz, który postanowi skorzystać z oferty edukacyjnej OAM otrzymuje możliwość uczestnictwa w zajęciach prowadzonych przez wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycieli akademickich i dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb oraz możliwości.