powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Katowice. Warsztaty teatralne "Pstro 2"

Fundacja z Pasją zaprasza na warsztaty teatralne "Pstro 2".

Co: II edycja warsztatów teatralnych "Pstro 2"

Kto: Fundacja z Pasją

Gdzie: Siedziba Fundacji z Pasją, ul. Ks. Bp. H. Bednorza 20, 40-384 Katowice

Kiedy: od 23 października

w październiku rozpocznie się druga edycja warsztatów teatralnych pn. "Pstro 2", organizowanych przez Fundację z Pasją.

Fundacja z Pasją działa na terenie katowickiej dzielnicy Szopienice i zajmuje się upowszechnianiem kultury, przywracaniem do życia zapomnianej historii oraz organizacją wycieczek, warsztatów i wykładów. Zeszłoroczne warsztaty wzbudziły niemałe zainteresowanie wśród dzieci i młodzieży, a zakończone były spektaklem - dziełem wspólnej pracy trenerów i uczniów. W tym roku fundacja ponownie chce zaszczepić w młodym pokoleniu miłość do teatru i improwizacji. Zajęcia dedykowane są dla dzieci i młodzieży od 5 do 15 roku życia.

Program warsztatów obejmie historię teatru, rolę muzyki i światła w spektaklu oraz kontakt z tekstem, rekwizytem czy kostiumem. W zajęciach może wziąć udział każdy, bo bez względu na zdolności indywidualne, a także predyspozycje wrodzone u dzieci są one swoistą terapią pedagogiczną, która w naturalny sposób dostarcza dzieciom naturalnych bodźców. Efektem pracy uczestników będzie premiera spektaklu.

Zajęcia będą odbywać się w siedzibie Fundacji z Pasją w dwa wybrane poniedziałki miesiąca.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy trwają do 10 października poprzez formularz na stronie: www.fundacjazpasja.pl/pstro2

Więcej informacji pod numerem telefonu: 796 103 463