powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Kraków. Ostatni tydzień Bulwar(t)u Sztuki

To już pożegnanie z Bulwar(t)em. Huczne pożegnanie 9. tygodnia imprezy od 7 do 13 sierpnia nad Zalewem Nowohuckim.

Teatr, kino, muzyka

Na Scenie Nocy Letniej w tym tygodniu ponownie dwie propozycje. Pierwsza to sobotni spektakl "Dziecko dla odważnych" Justyny Kowalskiej, w którym zobaczymy Beatę i Tomasza Schimscheinerów. Zaczniemy o 20.30. Natomiast w niedzielę o tej samej porze włączymy widzów do wspólnej zabawy podczas Wieczoru Impro KRK. Każdy spektakl grupy kilkunastu krakowskich aktorów jest wyjątkowy, bo widzowie mają okazję nim "kierować". O co chodzi w sztuce improwizacji? Tego będzie można dowiedzieć się podczas ostatniej propozycji w cyklu. Dobra zabawa gwarantowana!

Interesująco zapowiadają się także zakończenia dwóch cykli kina letniego. W czwartek o 20.00 zobaczymy poprzedzony prelekcją film "Niewinne", natomiast w niedzielę, jako ostatnie wydarzenie Bulwar(t)u zaprezentowany zostanie film Jima Jarmuscha - "Tylko kochankowie przeżyją". Film pokażemy zaraz po niedzielnym spektaklu.

Na koniec Bulwar(t)u wróci do nas cykl Bulwar(t) Etno. W piątek o 17.00 odbędą się warsztaty, a o 18.30 koncert zespołu Sutari, który tworzą trzy artystki łączące w swojej pracy teatr i muzykę.

O 20.30 natomiast ostatnia potańcówka międzypokoleniowa, którą rozkręci MLDVA - trio producenckie i dj'skie zajmujące się muzyką psychofolkową, tureckimi i klezmerskimi brzmieniami.

Warsztaty dla dorosłych i sport

Podczas ostatnich warsztatów dla dorosłych nauczymy się robić mydło. W czwartek o 18.00 odkryjemy tajniki przedmiotu, który znajduje się w każdym domu, ale wciąż za mało o nim wiemy.

Ostatni raz spotkamy się także podczas warsztatów genealogicznych "Saga prastarej Huty" w środę o 18.00.

Jak zwykle zapraszamy także na poniedziałkową siłownię dla seniorów, środowe zajęcia tai chi i niedzielną jogę.

Bulwar(t) dzieci

Pozostając w kręgu rzemiosła tradycyjnego, podczas ostatnich warsztatów dla dzieci we wtorek o 12.00 wykonamy zabawki z siana.

W niedzielę zapraszamy natomiast na ostatni spektakl dla dzieci. Walny Teatr znów zachwyci dzieciaki niezwykłą formą podczas spektaklu "Dziadek".

Wstęp na wszystkie wydarzenia wolny. Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy: bulwarowa@laznianowa.pl

Pełen program imprez: www.laznianowa.pl