powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Ornontowice. Nabór do projektu Lato w teatrze

Fundacja Szafa Gra tegoroczne Lato w teatrze organizuje w małej gminie Ornontowice. W tym roku uczestnicy dwutygodniowych warsztatów teatralnych będą poszukiwali swojej tożsamości i związków z miejscem, w którym żyją.

Zajęcia będą odbywały się od 10 do 23 lipca. Każdy, kto chce dołączyć do grupy, zaproszony jest do udziału w naborze, który odbędzie się 8 i 9 czerwca od 15:00 do 19:00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Ornontowicach (ul. Dworcowa 1, Ornontowice).

W programie znajdą się warsztaty, spotkania z ważnymi dla Śląska ludźmi, zajęcia integracyjne. Na warsztaty zapraszamy młodzież gimnazjalną oraz licealną z regionu. Uczestnicy wspólnie będą dążyć do stworzenia pokazu plenerowego, do którego zaproszeni zostaną również artyści ludowi i teatralni. Na pokazy zapraszamy 22 i 23 lipca do Parku Gminnego w Ornontowicach.

Na chętnych czekają warsztaty:

Reżyserskie - Iwona Woźniak

Dramaturgiczne - Sandra Jaworudzka i Joanna Sodzawiczny

Choreograficzne - Mikołaj Karczewski

Muzyczne - Piotr Myszczyszyn

Aktorskie - Olga Chrzan

Scenograficzne - Szymon Szewczyk

Uczestnicy wezmą także udział w spotkaniach i zajęciach z uznanymi twórcami kultury na Śląsku.

Projektowi towarzyszy akcja - Zmień profilówkę z Lwt!

Wystarczy wejść w ten link: https://www.facebook.com/profilepicframes i za pomocą aplikacji Facebook zmienić swoje profilowe zdjęcie.

Lato w teatrze to program Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego, finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Szczegóły: http://bit.ly/2ry6bQV

Kontakt: 884 - 886 - 083

biuro@szafagra.org