powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Czarnogóra w Teatrze Guliwer na Dzień Dziecka

W dniu 3 czerwca o godz. 12.00 w Teatrze Guliwer odbędzie się pokaz spektaklu Miejskiego Teatru z Podgoricy - "Na Arce o ósmej". Spektakl grany będzie z tłumaczeniem na język polski na żywo.

Po spektaklu zapraszamy na bezpłatne animacje muzyczne, plastyczne i lalkarskie - od godz. 13.00.

Przedstawienie będzie niepowtarzalną okazją żeby zobaczyć słynny tekst Ulricha Huba w wykonaniu zespołu z Czarnogóry. Po spektaklu zapraszamy wszystkich widzów do udziału w animacjach muzycznych, plastycznych i lalkarskich utrzymanych w klimacie czarnogórskim, oczywiście z udziałem gościnnego zespołu aktorskiego.

Otwieramy drzwi teatru i zapraszamy do spędzenia z nami popołudnia.

Będzie muzycznie i teatralnie oraz jak przystało na Bałkany będzie pysznie!

Dla wszystkich, którzy kupią bilet na spektakl "Na Arce o ósmej" przygotowaliśmy niespodziankę. Do każdego zakupionego biletu na spektakl "Na Arce o ósmej" widz otrzyma możliwość zakupu biletu na dowolnie wybrany spektakl do końca sezonu w cenie 10 zł.

***

"Na Arce o ósmej"

Tekst niemieckiego autora Ulricha Hub jest hymnem przyjaźni, solidarności oraz tolerancji. Bohaterami przedstawienia są trzy pingwiny, które przypadkowo otrzymują od gołębia informację o nadchodzącym potopie oraz o Noem, który przygotowuje po dwoje przedstawicieli każdego żyjącego gatunku do wejścia na pokład jego łodzi. Dwoje pingwinich przyjaciół postanawia nie zostawiać trzeciego, a zarazem najmłodszego pingwina samego i w chytry sposób wnoszą go w walizce na pokład Arki wypełnionej zwierzętami z całego świata.