powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Burdąg. Warsztat Choreografia w Centrum

Fundacja Burdąg, Centrum w Ruchu i Renata Piotrowska-Auffret zapraszają na warsztat Choreografia w Centrum.

9-11 czerwca, Burdąg.

Dla tancerzy, performerów, aktorów, teoretyków i innych osób mających doświadczenie artystyczne, ruchowe, taneczne lub choreograficzne.

Prowadząca o warsztacie:

"Podczas naszego spotkania w Burdągu (piękne miejsce! zobaczcie zdjęcia na: http://www.burdagstudio.com/galeria/) będziemy kontynuować i pogłębiać to czym każdy z Was się interesuje w kontekście ciała, to z czym jest w swoich działaniach tanecznych i choreograficznych w danym momencie.

Te wspólne 2,5 dnia wykorzystamy jako platformę nie tylko do wymiany najbardziej palących pragnień i doświadczeń, ale również do grupowego i indywidualnego zastanowienia się "co z tym dalej robić?" oraz ucieleśniania pojawiających się aspektów w praktyce w studio. Każdy z Was będzie miał czas kiedy wszyscy skupimy się na jej/jego pracy i/lub zainteresowaniach (jeśli pojawi się taka osobista potrzeba). Proponuję kilka obszarów, w których będziemy się poruszać w zależności od indywidualnych potrzeb: praktyki ruchowe, ćwiczenia choreograficzne, ćwiczenia obecności na scenie, feedback i autofeedback.

Wszystko to pod moim czujnym okiem jako prowadzącej i moderatorki".

Renata Piotrowska-Auffret

KOSZT: 350 zł za 14 godzin warsztatu z noclegiem od osoby + możliwość oglądania wieczorami trudno dostępnych spektakli tanecznych + sala dostępna 24h na dobę

Możliwość wykupienia obiadów, koszt 25 zł za jeden.

Krótkie bio i listy motywacyjne proszę wysyłać do 11 maja na: info@renatapiotrowska.pl

Informacja o wpłatach po wcześniejszym zgłoszeniu chęci uczestnictwa mailowo i potwierdzeniu udziału przez prowadzącą.

Więcej informacji o prowadzącej na: www.renatapiotrowska.pl