powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Kolejne warsztaty kontakt impowizacji w Studio

25 kwietnia o godz. 18.00 w STUDIO teatrgalerii odbędą się kolejne warsztaty kontakt improwizacji.

Kontakt improwizacja to jedna z najbardziej charakterystycznych odmian tańca współczesnego, w której punkty fizycznego kontaktu tańczących stają się punktami wyjścia eksploracji ruchu poprzez improwizację. Podczas zajęć poznamy podstawy tej powstałej w latach 70-tych ubiegłego wieku techniki tańca, która od jakiegoś czasu zyskuje coraz większą popularność także w Polsce. Zajęcia mają na celu rozwijanie wrażliwości i świadomości ciała, ale i zaufania do drugiej osoby.

Warsztaty kontakt improwizacji są odpowiednie dla wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania. Zajęcia będą odbywały się raz w miesiącu. Każde z nich są odrębną całością, nie ma obowiązku uczestniczenia w całym cyklu.

Koszt warsztatu: 30 zł/zajęcia

Czas trwania: 120 minut

Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisy: gabriela.stankiewicz@teatrstudio.pl

Najbliższy warsztat: 25 kwietnia godz. 18.00

Andrzej Woźniak - z wykształcenia pedagog i pracownik socjalny. Kontakt improwizacją zajmuje się nieprzerwanie i z pasją od siedmiu lat. W tym czasie uczęszczał na zajęcia wielu uznanych nauczycieli i nauczycielek w Polsce i za granicą. Od kilku lat sam prowadzi zajęcia oraz warsztaty, przede wszystkim w swoim rodzinnym mieście -Warszawie. W swojej pracy stara się skupić na stworzeniu atmosfery bezpieczeństwa i wzajemnego zaufania, z której ma szansę wykiełkować prawdziwe zainteresowanie ciałem i ruchem.