powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Gdynia. Głosuj na Teatr Gdynia Główna

Teatr Gdynia Główna ma szansę zdobyć 100 000 zł na realizację spektaklu plenerowego, który orzeźwi mało znane zakątki miasta. Wystartowało głosowanie w programie Lechstarter, w którym Leszek Chmielewski przygotował milion złotych na projekty łączące mieszkańców polskich miast.

Od 3 kwietnia decyzja o tym, kto wygra, jest po stronie internautów. To Wy w ogólnopolskim głosowaniu zadecydujecie, które projekty zostaną zrealizowane.

Wśród propozycji z naszego regionu na stronie http://lechstarter.urbanforms.org/projekt/396/maska-spektakl-plenerowy-narzedziem-rewitalizacji można głosować na projekt: "Maska - spektakl plenerowy narzędziem rewitalizacji".

Tuż obok nas, poza utartymi szlakami turystycznymi, kryje się niewidoczny na mapach, tajemniczy świat, o którego istnieniu dotąd nie wiedzieliśmy a który doczekał się wreszcie odkrycia. Place, parki i skwery, przez które mieszkańcy przechadzają się codziennie, przeobrazimy w przestrzeń niezwykłą. Wspólnie zatrzymamy się przy nich na chwilkę i odkryjemy ich piękno i czar. Bo czymże jest teatr, jak nie magiczną krainą przeobrażeń i fantazji? Zaczarujmy przestrzeń wokół nas, wystarczy jedno kliknięcie!

Redłowo, Babie Doły, Chylonia, Oksywie staną się areną działań teatralnych, w które przeniesiemy prozę Stanisława Lema. Wraz z zaproszonymi twórcami wielu dziedzin sztuk odkryjemy na nowo tekst "Maski": tancerze, akrobaci, aktorzy uliczni, szczudlarze, choreografowie, plastycy - zagwarantują gdyńskiej widowni obcowanie ze szlachetną i atrakcyjną formą sztuki na najwyższym poziomie!

Pamiętaj żeby głosować codziennie!

http://lechstarter.urbanforms.org/projekt/396/maska-spektakl-plenerowy-narzedziem-rewitalizacji

lub

https://lechstarter.urbanforms.org/share/396

O przebiegu projektu będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej www.teatrgdyniaglowna.pl oraz profilu www.facebook.com/TeatrGdyniaGlowna