powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Magia świateł i akrobatyki w Teatrze Palladium

24 marca o godz. 20.00 w Teatrze Palladium będzie miała miejsce premiera "Snu nocy letniej" Williama Shakespeare'a. Połączenie nowoczesnych technologii, teatru i akrobatyki szykuje Widowisko Akrobatyczno-Wizualne: OCELOT.

Teatr na jedną noc, za pomocą nowoczesnych projektorów zamieni się w niezwykły las pełen elfów i wróżek. Konwencja, która została przyjęta ma na celu złamać tradycyjny podział teatru scena-widownia. Wszystko zostanie zaaranżowane tak, aby widz miał absolutne wrażenie, że jest uczestnikiem sztuki. Sceny tańca powietrznego będą działy się tuż nad głowami publiki, nowoczesne światła zmienią całkowicie optykę patrzenia na rzeczywistość, a wciągająca fabuła pozwoli przeżyć niezwykłą przygodę w krainie lasu Shakespeare'a.

OCELOT to legendarni artyści zachwycającej sztuki ruchu. Organizator wyjątkowych widowisk, pokazów artystycznych w kraju i na świecie. Multimedialne widowiska artystyczne stanowią efektowne i artystycznie wartościowe połączenie sportu, akrobatyki, unikalnego baletu powietrznego, muzyki i pantomimy. Ukazuje piękno, harmonię i niesamowite możliwości ludzkiego ciała.

Jako ambasador Polski na świecie OCELOT swoim artystycznym kunsztem uświetnił do tej pory wiele międzynarodowych imprez kulturalnych i sportowych, gal telewizyjnych i festiwali. Wśród nich znalazł udział w takich wydarzeniach jak światowa premiera opery Rogera Watersa "Ca Ira", oprawa artystyczna międzynarodowego konkursu - Eurowizja Młodych Tancerzy.