powiększwersja do drukupoleć znajomemu
Zobacz film

Poznań. "Pięknie ładnie" Porywaczy w Tłustej Languście

24 i 25 lutego, o godz. 19 w Republice Sztuki Tłusta Langusta odbędą się prezentacje najnowszego spektaklu Teatru Porywacze Ciał pt. "Pięknie ładnie". Jest to monodram Katarzyny Pawłowskiej według tekstu i w reżyserii Macieja Adamczyka.

Premiera odbyła się w czerwcu 2016 roku podczas Malta Festiwal, a w sierpniu spektakl został wyróżniony podczas 14 Ogólnopolskiego Przeglądu Monodramu Współczesnego w Warszawie.

Spektakle odbędą się w piątek i sobotę 24 i 25 lutego, o godzinie 19.00 w Republice Sztuki Tłusta Langusta (ul. Gwarna 11 w Poznaniu).

Katarzyna Pawłowska opowiada o sobie, zwracając się bezpośrednio do widzów. Dzieli się swoimi marzeniami, mówi o poszukiwaniu miłości i szczęścia. Raz jest zmęczoną życiem artystką, a za chwilę panią psycholog prowadzącą grupę wsparcia. Śpiewa piosenki - te wesołe razem ze wszystkimi, a te poważne i mroczne, które przenikają widza do szpiku kości - w samotności. Opowiada historie zasłyszane lub wymyślone, ale też bardzo intymne i osobiste. Ze wszystkimi mierzy się z ogromnym poczuciem humoru, pomysłowością i lekkością, zapraszając widzów do wspólnego budowania tego teatralnego mini świata.