powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Wałbrzych. Próby do "Raju. Tutorial" na Starej Kopalni

Próby do planowanej na 17 lutego premiery spektaklu "Raj. Tutorial" w reżyserii Jędrzeja Piaskowskiego wchodzą w kolejny etap i przenoszą się do miejsca, gdzie docelowo prezentowane będzie przedstawienie: Centrum Nauki i Sztuki STARA KOPALNIA.

Spektakl jest produkcją Teatru Dramatycznego im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu.

Twórcy zapowiadają, że będzie to spektakl poradnikowy o szczęściu i marzeniach. O raju i o tym, jak do niego dotrzeć Po raz pierwszy - coaching w teatralnej formie. Spektakl bez traumy, bez przekleństw, bez przemocy.

W przestrzeniach Starej Kopalni, w spektaklu "Raj. Tutorial", w kilku krokach aktorzy zaprezentują, jak poprzez prosty gest możemy stać się lepszą wersją samych siebie. Bez granic, bez płci, wolni, wobec nowych możliwości. "Raj" fantazja o idealnym społeczeństwie w idealnym świecie.

Spektakl przygotowują twórcy: reżyser - Jędrzej Piaskowski, dramaturdzy - Hubert Sulima i Magda Kupryjanowicz, scenograf - Mirek Kaczmarek, kompozytor - Jan Tomza-Osiecki, artystka wideo - Marta Nawrot oraz choreograf - Mikołaj Karczewski.

W spektaklu wystąpią: Sara Celler-Jezierska, Roksana Lewak, Angelika Cegielska, Mirosława Żak, Maria Kozłowska, Ryszard Węgrzyn i Mikołaj Karczewski.

Partnerem Spektaklu jest: Centrum Nauki i Sztuki STARA KOPALNIA