Wrocław. Akram Khan Dance Company w NFM

8 marca, z okazji Dnia Kobiet, jeden z najbardziej znanych i szanowanych artystów tańca, Akram Khan, zaprezentuje w Narodowym Forum Muzyki niezwykłą choreograficzną opowieść, pt. "Until the Lions".

Swoją reputację Akram Khan zbudował dzięki sukcesowi produkcji pełnych wyobraźni. Jego twórczość uznawana jest za głęboko poruszającą, a pełen przemyślanego kunsztu sposób opowiadania historii jest zarazem intymny i epicki. Współpracował m. in. z National Ballet of China, aktorką Juliette Binoche, baleriną Sylvie Guillem, piosenkarką Kylie Minogue, pisarzem Hanifem Kureishim oraz kompozytorami Stevem Reichem, Nitinem Sawhneyem, Jocelynem Pookem i Benem Frostem. Ostatnio stworzył część ceremonii otwarcia Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku, co spotkało się ze znakomitym przyjęciem.

***

Specjalnie dla szkół, akademii i teatrów tańca oraz jego entuzjastów przygotowaliśmy ofertę która gwarantuje najlepsze miejsca na widowni w atrakcyjnej cenie. Rezerwacji biletów można dokonać podając HASŁO - TANIEC W NFM. Rezerwacje przyjmowane są zarówno mailowo jak i telefonicznie, niezbędne dane znajdują się w stopce kontaktowej tego maila oraz stopce ofertowej. Nie przewidujemy minimalnej ani maksymalnej wielkości zamówienia. Oferta specjalna obowiązuje w ramach dostępności miejsc i kierowana jest zarówno do Państwa jak i ich Państwa bliskich.

Dane dotyczące opłaty rezerwacji:

Rezerwacja będzie ważna 3 dni robocze od momentu jej utworzenia. Bilety można wykupić w kasie biletowej w budynku NFM (od poniedziałku do piątku w godzinach 11 - 18, przerwa 15:00 - 15:30, oraz w soboty w godzinach 15 - 20:30), pl. Wolności 1 (wejście od strony Opery Wrocławskiej), lub za pomocą przelewu (dane do przelewu: http://www.nfm.wroclaw.pl/bilety/informacje). Bilety zostaną wydrukowane w kasie biletowej, tam też będą czekać na odbiór w dogodnym dla Państwa terminie.

e-teatr.pl - wortal teatru polskiego © Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego