powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Mikołów-Bujaków. Ferie z Objazdowym Domem Kultury

Fundacja Szafa Gra zaprasza na ferie z Objazdowym Domem Kultury w Mikołowie Bujakowie.

W ramach Budżetu Obywatelskiego Fundacja Szafa Gra realizuje w Mikołowie Bujakowie zajęcia dla dzieci i młodzieży w czasie Ferii.

W programie animacje i zajęcia teatralne dla najmłodszych. Dzieci będą miały okazję pobawić się, spędzić ciekawie czas i nauczyć się czegoś nowego.

Dla młodzieży przygotowane są zajęcia teatralno-ruchowe, podczas których powstanie pokaz powarsztatowy. W ostatni dzień zajęć odbędzie się pokaz mini spektaklu dla rodziców i dzieci.

Jeśli chcesz tworzyć? Rozsadza Cię energia? Chcesz poznać kogoś nowego? Lubisz się śmiać? Masz milion pomysłów na minutę?

Jeżeli na któreś z pytań odpowiedziałeś/aś TAK, to te zajęcia są właśnie dla Ciebie!

Kiedy: od 16 do 20 stycznia

Gdzie: Sala OSP Bujaków

ul. Chudowska 9

43-196 Mikołów - Bujaków

Wstęp wolny!

Zapisy:

mail: biuro@szafagra.org

telefon: 600 615 048 (po godz. 16:00)

Objazdowy Dom Kultury to projekt złożony w I edycji Budżetu Obywatelskiego przez radną Agnieszkę Fiolę, który został bardzo pozytywnie przyjęty i w wyniku głosowania mieszkańców Mikołowa przeszedł do realizacji. To dosyć wyjątkowe, ponieważ nie często zdarza się, aby działania kulturalne, z zakresu edukacji, pedagogiki poprzez sztukę, wygrywały z pomysłami budowy placu zabaw czy plenerowych siłowni. W Bujakowie mieszkańcy wybrali jednak projekt niematerialny i głośno zakomunikowali swoje potrzeby.

Projekt realizowany jest przez Fundację Szafa Gra, organizację powstałą w Bujakowie w 2014 roku. Fundacja Szafa Gra to zespół twórców, animatorów kultury i pasjonatów, dla których kultura jest wielką pasją. Z naszego głębokiego przekonania w wielką wartość kultury dla dobrego rozwoju człowieka powstają pomysły na różnorodne projekty. Fundacja realizuje działania z pogranicza kultury i edukacji, m.in. Śląskie Laboratorium Pedagogiki Teatru, programy profilaktyczne w dziedzinie nowych mediów oraz wspiera działania Teatru Naumionego z Ornontowic.