powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Gorzów Wlkp. Gościnnie i wyjazdowo u Osterwy

14 i 15 stycznia artyści Teatru Osterwy zaprezentują się gościnnie na scenie Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie w spektaklu "Żona potrzebna od zaraz". W ten sam weekend gorzowska publiczność obejrzy spektakl "Szalone nożyczki" w wykonaniu zespołu z Koszalina.

Inscenizacja sztuki Edwarda Taylora w reżyserii Zdzisława Derebeckiego pokazuje, że od posiadania żony lub jej braku, mężczyznę może spotkać jeszcze coś dużo gorszego - posiadanie kilku żon I to nie do końca swoich. "Żona potrzebna od zaraz" do wyborna, inteligentna komedia, pełna błyskotliwego humoru, gwarancja wybornej zabawy i zdrowego śmiechu.

"Szalone nożyczki" wyreżyserowane przez Andrzeja Chichłowskiego to komedia o zabarwieniu kryminalnym, rozgrywająca się w wyjątkowym salonie fryzjerskim, prowadzonym przez Antoniego Kędziorka. Nad salonem fryzjerskim mieszka mistrzyni fortepianu Izabela Czerny, a dokładniej mieszkała, ponieważ pewnego dnia zostaje zamordowana. Ten nieoczekiwany zwrot wydarzeń ujawni wiele skrywanych tajemnic, których rozwiązaniem zajmie się profesjonalny śledczy w asyście samych widzów. Autor sztuki bowiem, główną rolę powierzył właśnie publiczności. Doskonała zabawa, w której można brać udział wielokrotnie.