powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Kielce. Świąteczny prezent dla wiernych widzów

Weź udział w nagraniu spektaklu dla telewizji! Zapisz się na srebrnym ekranie, zachowaj swój obraz dla przyszłych pokoleń! 20 grudnia "Dzieje grzechu" w reż. Michała Kotańskiego zostaną zarejestrowane przez kamery stacji TVP Kultura i TVP3. Przy tej okazji Teatr im. Żeromskiego chce podarować wiernym widzom świąteczne bilety.

Srebrny bilet za 40 zł - zapłać za połowę, wykorzystaj całość lub podziel się z kimś bliskim!

Ze srebrnym biletem można obejrzeć dwa różne spektakle:

20 grudnia - nagranie "Dziejów grzechu" (na zdjęciu) w reżyserii Michała Kotańskiego dla TVP Kultura;

27 grudnia - "Samotność pól bawełnianych" w reżyserii Radosława Rychcika (spektakl należący do prestiżowej kolekcji TVP Kultura).

Łączy je kontrowersyjność, która już stała się klasyką oraz fakt nagrania spektakli przez TVP Kultura. Te sztuki po prostu wypada znać! "Dzieje grzechu" w reż. Michała Kotańskiego będą drugim spektaklem kieleckiego teatru nagranym dla TVP Kultura. Jeśli pamiętacie szaleństwo towarzyszące nagrywaniu przez telewizję "Samotności pól bawełnianych" to wiecie, że warto być częścią tej historii. Jeśli nie było Was wtedy na widowni, to teraz macie kolejną szansę! Nowe emocje rozbudzają "Dzieje grzechu" w reż. Michała Kotańskiego!

- Tym razem przed nami dużo większe przedsięwzięcie - mówi Halina Łabędzka z Teatru - W "Samotności" gra dwóch aktorów plus muzycy przy minimum scenografii. W "Dziejach grzechu" występuje 18 aktorów. Ogromna scenografia angażuje cały zespół techniczny.

Nagraniu będzie towarzyszyć wywiad z reżyserem, Magdą Grąziowską, odtwórczynią głównej roli oraz Marszałkiem Województwa Świętokrzyskiego Adamem Jarubasem.

Rozmowę przeprowadzi krytyk teatralny, Wojciech Majcherek.

- Zależy nam, aby w tym ważnym dla Teatru i regionu momencie byli z nami Widzowie dojrzali, odpowiedzialni, którzy nie zapomną wyłączyć komórki, nie będą szeleścić papierkiem, wychodzić w trakcie spektaklu itp. Dzięki temu aktorzy będą mogli dać z siebie wszystko. Mamy nadzieję, że otrzymamy wspaniały materiał, który w kwietniu 2017 roku obejrzą widzowie w Polsce i za granicą - mówi Anna Zielińska z Teatru.

Nagranie kieleckiej sztuki (pokazywanej ostatnio w Polsce w ramach Teatr Polska) nie byłoby możliwe bez wsparcie finansowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego.

Cena srebrnego prezentu 40 zł (zawiera dwa bilety, które można po zakupie rozłączyć):

1. bilet na nagranie "Dziejów grzechu" w reż. Michała Kotańskiego

2. Bilet na "Samotność pól bawełnianych" w reż. Radosława Rychcika (jeszcze niedawno na występach w Rio de Janeiro i Sao Paulo)

WAŻNE:

1. Miejsca na widowni są numerowane, a liczba srebrnych biletów jest ograniczona do 150.

2. Jedna osoba może kupić maksymalnie cztery srebrne bilety.

3. Regularna cena biletu na każdy ze spektakli to 40 zł- jeden z biletów widzowie dostają w świątecznym prezencie.

4. Na spektakle zapraszamy osoby dorosłe, z uwagi na obecność scen nagości, o zabarwieniu erotycznym i przemocy.

5. Srebrne bilety czekają do poniedziałku godz.18:00 lub do wyczerpania limitu.

REZERWACJE I ZAKUP:

w Teatrze im. Stefana Żeromskiego - Sienkiewicza 32. 

KASA TEATRU: wt.-pt. w godz. 10.00 - 17.00

(41) 344 75 00, (41) 344 60 48 wew. 31