powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Szczecin. Komunikat Przeglądu Teatrów Małych Form KONTRAPUNKT

Szanowni Państwo,

na stronie internetowej Przeglądu Teatrów Małych Form KONTRAPUNKT pojawił się komunikat o nowej edycji festiwalu. W związku z tym pragnę Państwa poinformować, że na skutek mojej rezygnacji z funkcji dyrektora festiwalu, złożonej w lipcu 2016 roku, biuro KONTRAPUNKTU nie mieści się już w Teatrze Lalek "Pleciuga".

Chcę podziękować wszystkim za to, że przez minione dwie dekady w Szczecinie pojawiło się wielu wspaniałych ludzi teatru i wybitnych artystów. Jestem dumna, że mogłam wraz z Państwem budować ten festiwal. Bez Państwa zaufania i obecności szczeciński festiwal teatralny nie zyskałby swojego obecnego kształtu.

Jednocześnie informuję, że ostatnim działaniem naszej ekipy było wydanie w sierpniu tego roku kolejnego tomu Biblioteki KONTRAPUNKTU, zatytułowanego "Nowy teatr nie(po)rozumienia", pod redakcją profesora Dariusza Kosińskiego. Książkę można nabyć u wydawcy - w Teatrze Lalek "Pleciuga". Zapraszamy także do obejrzenia filmowych wspomnień, związanych zarówno z festiwalem, jak i z tematem tegorocznego panelu dyskusyjnego (na stronie archiwalnej KONTRAPUNKT 2016).

Anna Garlicka z kontrapunktowym zespołem Teatru Lalek "Pleciuga"