Poznań. "Patman Crew Show" w Muzycznym

23 października w Teatrze Muzycznym, gościnnie, odbędzie się premiera technologiczno-tanecznego "Patman Crew Show", w którym futurystyczna wizja tańca łączy się z animacją komputerową i bębnami na żywo.

Ponadczasowe, przed pod czasowe, cza cza sowę a sowa cza czę. Show, w którym spotkasz błyskotliwe połączenie tańca, technologii, humoru i motywacji. Show, w którym ginie granica między rzeczywistością a olbrzymim ekranem. Kreatywność rozpoznawana na całym świecie i efektowność zachwycająca miliony... "Patman Crew Show" wreszcie w Polsce!

Premiera nowego pełnometrażowego show grupy Patman Crew - Mistrzów Świata w Tańcu oraz niesamowitych performerów i wizjonerów sztuki. Ich show było realizowane aż w 10 krajach Europy i Azji. Współpracowali z największymi gwiazdami światowej estrady tańca nowoczesnego np. Robertem Hoffmanem czy Phillipem Chbeeb. Podbili polski rynek muzyczny poprzez współpracę z takimi gwiazdami polskiego show-biznesu jak Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski czy Donatan & Cleo. Współpracowali z największymi korporacjami biznesowymi na polskim rynku, a dwa najpopularniejsze amerykańskie talent show biły się o ich udział w programach...

"Patman Crew Show" to widowisko muzyczno-wizualno-taneczne, które inteligentnym żartem wyśmiewa populizm i cechy społeczeństwa. Show pokazane jest za sprawą futurystycznej wizji tańca połączonej z animacją komputerową. Do tego wszystkiego bębny perkusji na żywo dodadzą jeszcze więcej dobrego smaku!

Po podbiciu europejskich i azjatyckich scen oraz polskiego show-biznesu swoimi kreatywnymi wizjami na taniec, Patman Crew wreszcie zagoszczą na deskach najlepszych polskich teatrów. Spotkacie ich w Poznaniu, Wrocławiu, Gdyni, Szczecinie i Warszawie.

Ubaw po pachy dla szukających dobrego humoru, muzyka dla uszu dla szukających ciekawego przekazu i raj dla szukających czegoś nowego i ciekawego. Niech futurystyczny taniec, komediowa współczesność i szalony perkusista zabiorą Was do sztuki rodem z przyszłości!

e-teatr.pl - wortal teatru polskiego © Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego