powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Białystok. Pożegnanie Doroty Radomskiej

Wszystkie osoby, które chciałyby pożegnać Dorotę Radomską i wziąć udział w ceremonii pogrzebowej, informujemy, że wystawienie urny nastąpi w poniedziałek, 12 września, o godz. 9.00 w Domu Pogrzebowym "Wierzbiccy", przy ul. Branickiego 17. Wyprowadzenie odbędzie się o godz. 12.30.

Msza święta w Kościele pw. Niepokalanego Serca Maryi w Białymstoku, przy ul. ks. Suchowolca 27 rozpocznie się o godz. 13.00. Następnie kondukt żałobny z urną uda się na cmentarz na Dojlidach przy ul. Suchowolca, gdzie nastąpi ostateczna ceremonia pochówku.

Zgodnie z wolą Rodziny Doroty Radomskiej, prosimy o nieprzynoszenie kwiatów, jednocześnie zachęcamy do wsparcia swoją ofiarą białostockiego Hospicjum stacjonarnego "Dom Opatrzności Bożej". Datki na ten cel będzie można złożyć do puszek podczas uroczystości pogrzebowej.

Zachęcamy wszystkich Państwa do złożenia wpisów w pamiątkowej księdze, która od dzisiaj, od godz. 14.00 będzie wyłożona w holu Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku (przy ul. Elektrycznej 12).