Toruń. Warsztaty dla młodzieży w Teatrze Muzycznym

Od dzi¶ w sali prób Teatru Muzycznego trwaj± warsztaty musicalowe dla młodzieży. Efekty pracy młodych ludzi będzie można obejrzeć 22 sierpnia na teatralnej scenie.

Od 16 do 21 sierpnia w Teatrze Muzycznym odbywają się warsztaty musicalowe przeznaczone dla młodzieży. Przez sześć dni młodzi adepci sztuki teatralnej szkolić będą swoje umiejętności wokalne i taneczne pod okiem dwójki instruktorów - Michała Cyrana i Pauliny Grochowskiej (na zdjęciu) - na co dzień aktorów współpracujących z Teatrem. To już kolejne warsztaty, które na Żeglarskiej poprowadzi Michał Cyran - rok temu, również w wakacje szkolił grupę amatorów tańca. Tym razem również odpowiedzialny będzie za część choreograficzną. Natomiast Paulina Grochowska zadba o rozwój wokalny warsztatowiczów.

- Warsztaty wokalne prowadzę od kilku lat, ale po raz pierwszy w Toruniu. Cieszę się tym bardziej, że współpracuję z KPITM także jako aktorka - mówi Paulina Grochowska. - Po pierwszym spotkaniu z uczestnikami jestem dobrej myśli - to grupa zdolnych, chętnych do pracy młodych ludzi. Nie mogę się już doczekać efektu końcowego.

Rezultaty swojej niemal tygodniowej pracy uczestnicy zaprezentują na scenie Teatru Muzycznego podczas specjalnego pokazu, który odbędzie się 22 sierpnia o g. 19.00. Osoby zainteresowane udziałem w pokazie prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Widza (512 982 813, bow@teatrmuzcyzny.torun.pl).

Sponsorem warsztatów jest firma Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o.

e-teatr.pl - wortal teatru polskiego © Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego