powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Konstancin-Jeziorna. Warsztaty impro w ramach 321 Impro

Warsztaty improwizacji teatralnej zostaną zorganizowane w ramach VI Ogólnopolskiego Festiwalu Sportów Teatralnych 321 Impro, który 26-28 sierpnia odbędzie się w Konstancińskim Domu Kultury w Konstancinie-Jeziornie.

Zajęcia poprowadzą kanadyjska gwiazda impro Lee White (na zdjęciu) oraz znakomita aktora impro, wokalistka i wykładowca Agnieszka Bajer.

Każdej edycji festiwalu 321 Impro towarzyszą warsztaty improwizacji, podczas których doświadczeni aktorzy uczą teatralnej improwizacji początkujących. W tym roku zajęcia poprowadzi Lee White - kanadyjski "guru" improwizacji, znany m.in. z występów w duecie CRUMBS oraz w projektach The Big Smart Improv Show czy The Dungeos and Dragons Improv Show. Podróżuje ze swoimi spektaklami i warsztatami po całym świecie, zdobywając uznanie krytyków i sympatię publiczności. Podczas zajęć będzie można m.in. nauczyć się sposobów kreowania postaci, rozwijania historii na scenie czy budowania monologów.

Zajęcia, które poprowadzi Lee White, odbędą się po festiwalu 29, 30, 31 sierpnia w KDK Hugonówka (ul. Mostowa 15) godz. 10-18 (z przerwą). Koszt: 800 złotych. Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń, które należy przesłać na adres mailowy michalska.abovo@gmail.com.

Warsztaty wokalne poprowadzi natomiast Agnieszka Bajer, aktorka Teatru Improv Ab Ovo oraz Teatru Improwizacji Bez Klepki, a także improwizatorka pierwszego w Polsce Musicalu Improwizowanego, wykładowca Warszawskiej Szkoły Filmowej i solistka Opery Narodowej. - Rozruszamy głos, dowiemy się, co to jest podparcie, rezonatory i gdzie ich szukać. Dowiemy się jak znaleźć rym i czy przejmować się, gdy go nie ma, popracujemy nad emocjami w scenach, piosenkach, ariach i balladach. Stworzymy improwizowany chór, duety oraz tercety - zachęca Agnieszka Bajer.

Warsztaty Agnieszki Bajer odbędą się w trakcie festiwalu, 27 i 28 sierpnia o godz. 10 w KDK Hugonówka (ul. Mostowa 15). Koszt 12-godzinnych zajęć to 350 złotych. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenie prosimy przesłać na adres mailowy michalska.abovo@gmail.com

Więcej informacji na www.321impro.pl