powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Pruszcz Gdański. VIII sezon Sceny Letniej z premierami

Trwa VIII sezon Sceny Letniej Teatru Wybrzeże w Pruszczu Gdańskim. 6 sierpnia odbędzie się tam premiera spektaklu "Uwiedzeni. Fredro: Cudzoziemczyzna / Bohomolec: Małżeństwo z kalendarza" w reż. Jarosława Tumidajskiego.

VIII sezon zainaugurowaliśmy znakomicie przyjętą przez publiczność prapremierą spektaklu PAR PARANOJE Charlesa Ludlama w reżyserii Adama Orzechowskiego. Podczas wakacyjnych miesięcy na Scenie Letniej zaprezentujemy również premierę spektaklu UWIEDZENI FREDRO: CUDZOZIEMCZYZNA/ BOHOMOLEC: MAŁŻEŃSTWO Z KALENDARZA w reżyserii Jarosława Tumidajskiego oraz MURZYNA WARSZAWSKIEGO, SEANS, PEŁNIĘ SZCZĘŚCIA, AKT RÓWNOLEGŁY oraz LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI.

Scena Letnia Teatru Wybrzeże to wspólna inicjatywa gdańskiego teatru i Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim. W zeszłym roku zaprezentowaliśmy na niej sześć tytułów, w tym jedną premierę oraz znakomite LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI. Nasze spektakle cieszyły się ogromną frekwencją - obejrzało je osiem tysięcy widzów. Mamy nadzieję, że w tym roku zainteresowanie widzów będzie równie duże.

Scena Letnia Teatru Wybrzeże mieści się w Międzynarodowym Parku Kulturowym Faktoria przy ulicy Zastawnej w Pruszczu Gdańskim. Wstęp na wszystkie spektakle jest bezpłatny.

***

REPERTUAR SCENY LETNIEJ

sobota, 6 sierpnia, godzina 21.00

UWIEDZENI

FREDRO: CUDZOZIEMCZYZNA/

BOHOMOLEC: MAŁŻEŃSTWO Z KALENDARZA

Premiera!

--

niedziela, 7 sierpnia, godzina 14.00

22. LEKCJA NIEGRZECZNOŚCI

PRZYGODY PSZCZÓŁKI MAI cz.2

--

sobota, 13 sierpnia, godzina 21.00

AKT RÓWNOLEGŁY

--

niedziela, 14 sierpnia, godzina 14.00

23. LEKCJA NIEGRZECZNOŚCI

PRZYGODY PSZCZÓŁKI MAI cz.3

--

sobota, 20 sierpnia, godzina 21.00

UWIEDZENI

FREDRO: CUDZOZIEMCZYZNA/

BOHOMOLEC: MAŁŻEŃSTWO Z KALENDARZA

--

niedziela, 21 sierpnia, godzina 14.00

24. LEKCJA NIEGRZECZNOŚCI

PRZYGODY PSZCZÓŁKI MAI cz.4