powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Serock. Trzeci spektakl na Scenie Narvil

16 lipca Hotel Narvil po raz kolejny zmieni się w wyjątkową przestrzeń kulturalną. Tym razem zaprezentowany zostanie spektakl "Wszystko o mężczyznach" w reż. Bartłomieja Wyszomirskiego.

"Wszystko o mężczyznach" to kolejny spektakl, prezentowany w ramach projektu Scena Narvil. Tajniki męskiej duszy odkryją przed widzami Michał Lesień-Głowacki, Arkadiusz Janiczek i Marcin Kwaśny. Niezwykła przestrzeń Hotelu Narvil przeniesie widzów w miejsca, gdzie najczęściej składane są męskie obietnice, a są to nie tylko bary czy salon w trakcie meczu piłkarskiego. Całokształt męskiej natury zostanie poddany głębokiej analizie. Męski świat, w którym panuje spokój, mądrość i rozsądek, tylko pozornie wydaje się być idealny. Czy to wszystko sprawdza się w rzeczywistości? Jaki naprawdę jest męski świat? Jakie niepokoje mają mężczyźni, co ich gnębi, czego się boją, a co dodaje im energii, co jest dla nich najważniejsze, dowiemy się oglądając sztukę "Wszystko o mężczyznach" autorstwa genialnego Miro Gavrana. Precyzyjnie konstruuje on świat męskich rozmów, a typy bohaterów, kreślone niekiedy stereotypowo, oddają istotę męskiego spojrzenia na egzystencję.

Letni weekend to idealny pretekst do ucieczki od gwaru i zamętu miejskiej rzeczywistości. Taką możliwość zapewni 16 lipca Hotel Narvil. Spektakl pt. "Wszystko o mężczyznach" w reżyserii Bartłomieja Wyszomirskiego rozpoczyna się o godzinie 18.00. Przyjazd na spektakl będzie również możliwością do zrelaksowania się na łonie natury oraz wypróbowania wykwintnych dań autorstwa szefa kuchni Witka Iwańskiego w restauracji Aruana w Ogrodzie.

Jak zdobyć bilety?

Od momentu premiery, spektakl cieszy się dużą oglądalnością wśród publiczności. Bilety na spektakl "Wszystko o mężczyznach" 16 lipca 2016 r. na Scenę Narvil można nabyć na platformie internetowej www.bilety24.pl. Osoby zainteresowane spektaklami nie muszą być Gośćmi Hotelu. https://www.bilety24.pl/teatr/wszystko-o-mezczyznach-25120?id=126990

Moc atrakcji wakacyjnych w Hotelu Narvil

Scena Narvil to nie koniec atrakcji przygotowanych na wakacje przez Hotel Narvil. "Wakacje nad Narwią" to oferta specjalna dzięki, której nie tylko wypoczniecie w malowniczym otoczeniu Hotelu Narvil. Wakacje nad Narwią to również rejsy łodziami ze sternikiem po Jeziorze Zegrzyńskim, weekendowa muzyka na żywo grana w restauracji Aruana w Ogrodzie, bogaty program rekreacyjno-sportowych atrakcji, zaś na najmłodszych gości czeka moc zabaw i animacji w Klubie Narvilek. To jedynie część atrakcji przygotowanych przez Hotel Narvil na wakacje.

Ostatnia tegoroczna edycja Sceny Narvil

20 sierpnia zapraszamy na ostatnią w tym roku edycję Sceny Narvil. Tego dnia wystawiony zostanie spektakl "Single po japońsku" w reżyserii Olafa Lubaszenko. Na scenie pojawią się m. in. Anna Mucha, Katarzyna Maciąg, Lesław Żurek oraz Wojciech Medyński. Sztuka Marcina Szczygielskiego "Single po japońsku" to komedia pomyłek - farsa, która przedstawia naszą rzeczywistość w krzywym zwierciadle. Już dziś serdecznie zapraszamy na spektakl. Bilety na spektakl są dostępne na platformie Bilety24.pl.