powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Recital Ewy Błaszczyk w szczytnym celu

13 czerwca w Teatrze Studio odbędzie się recital Ewy Błaszczyk "Pozwól mi spróbować jeszcze raz". Bilety po obniżonej scenie można otrzymać dzięki wpłacie na konto Fundacji "Akogo?".

Pomagamy i z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku miło spędzamy czas! Darowizna na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk "AKOGO?" w wysokości co najmniej 20 zł uprawnia do 75% zniżki na dwa bilety na recital "Pozwól mi spróbować jeszcze raz" w wykonaniu Ewy Błaszczyk w dniu 13 czerwca.

Przy kupnie biletów wymagamy potwierdzenia przelewu darowizny na konto Fundacji: WBK S.A. 02 1090 1056 0000 0000 0612 1000

Bilety w promocji dostępne tylko w kasie Teatru.

Celem Fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?" jest pomoc dzieciom po ciężkich urazach mózgu, często przebywających w śpiączce. Fundacja wybudowała pierwszą w Polsce klinikę-wzorzec przy oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Centrum Zdrowia Dziecka - Centralnym Szpitalu Dziecięcym w Polsce, gdzie te najcięższe przypadki trafiają... Więcej o fundacji tutaj: http://www.akogo.pl/

***

Od wielu lat, Ewa Błaszczyk pozostaje jedną z najbardziej wyrazistych postaci zarówno w polskim kinie jaki i na scenie muzycznej. We wszystko co robi, wkłada maksimum zaangażowania i to powoduje, że nie sposób pozostać wobec jej twórczości obojętnym. Płyta "Pozwól mi spróbować jeszcze raz" to zapis spektaklu pod tym samym tytułem. Wśród piosenek na niej zawartych słuchacze znajdą między innymi kompozycje z repertuaru Marleny Dietrich, Ryszarda Riedla, Jacka Kleyffa czy Stanisława Soyki. Album promuje piosenka "Modlitwa III" znana z wykonania zespołu Dżem. Podobnie jak w przypadku większości projektów Ewy Błaszczyk, część dochodów ze sprzedaży płyty przeznaczona będzie na wsparcie fundacji Akogo? Oficjalna premiera albumu odbyła się 26 października 2015 r. w Teatrze Studio.