powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Gdańsk. Rekordowe lato w Teatrze Wybrzeże

Zapowiada się intensywne, gorące i rekordowe Lato w Teatrze Wybrzeże. Od lipca do końca sierpnia na 5 scenach zaprezentowanych zostanie sto spektakli, w tym aż 4premiery.

2 lipca na Scenie Letniej zaprezentujemy prapremierę spektaklu "Par paranoje" Charlesa Ludlama w reżyserii Adama Orzechowskiego. 22 lipca na Scenie Malarnia odbędą się dwie premiery Teatru Dada von Bzdülöw - "Strategia (mimowolna reaktywacja)" w reżyserii Leszka Bzdyla oraz "Why Don't You Like Sadness" w reżyserii Katarzyny Chmielewskiej. Ostatnia premiera lata odbędzie się 6 sierpnia na Scenie Letniej i będzie to "Małżeństwo z kalendarza" Franciszka Bohomolca i "Cudzoziemczyzna" Aleksandra Fredry w reżyserii Jarosława Tumidajskiego.

A co poza tym? Bogaty repertuar naszych scenicznych hitów dla spragnionych dobrej rozrywki i chwili refleksji, dla ceniących najwyższej jakości teatr popularny i dla koneserów, dla starszych i młodszych, dla ceniących znakomite aktorstwo i rzetelną reżyserię. Podczas wakacyjnych miesięcy prezentujemy NOC IGUANY, PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA, CZYŻ NIE DOBIJA SIĘ KONI?, PORTRET DAMY, PEŁNIĘ SZCZĘŚCIA, spektakl FAHRENHEIT 451, TRESOWANE DUSZE, MURZYNA WARSZAWSKIEGO, RAJ DLA OPORNYCH, WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU, TAJEMNICZĄ IRMĘ VEP, FARAONA, STATEK SZALEŃCÓW, AMATORKI, SEANS, AKT RÓWNOLEGŁY oraz LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI.

Zakupu biletów można dokonywać za pomocą usługi Bilety online, za pośrednictwem formularza rezerwacji na stronie internetowej bądź w kasach teatru. Bilety na WESOŁE KUMOSZKI Z WINDSORU są do kupienia wyłącznie w kasach Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego.

Do zobaczenia w Teatrze Wybrzeże!

Na zdjęciu: "Wesołe kumoszki" z Windsoru, Gdański Teatr Szekspirowski