Poznań. Premiera spektaklu "Miłość nie boli, kolano boli"

Z okazji Dnia Dziecka Teatr Animacji szykuje coś naprawdę wyjątkowego - muzyczny spektakl dla dzieci i dorosłych. Teksty piosenek stworzyły dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Muzykę skomponował Piotr Klimek. Za reżyserię odpowiada aktor i reżyser Artur Romański, nad projektem czuwa dramaturg Malina Prześluga.

Na żywo grają Piotr Klimek, Bartłomiej Orłowski i Mateusz Czarnowski, śpiewają aktorzy Teatru Animacji. Teksty stworzone przez dzieci nie uległy żadnej korekcie i poprawkom, dorośli tworzą do nich tylko oprawę muzyczno-sceniczną. Brzmienia rockowe, bluesowe, funkowe, jazzowe i popowe, muzyka na żywo i słowo na pierwszym miejscu. Na to unikalne w skali kraju wydarzenie zapraszamy wszystkich - i dorosłych i dzieci. W tekstach dziecięcych autorów kryje się powaga i głęboka mądrość, dlatego my, dorośli, postanowiliśmy nadać im godną oprawę.

Tego jeszcze w Polsce nie było!

***

Teksty piosenek: Nina Bizukojć (lat 5,5), Karina Bukowska (lat 5), Julia Fijałkowska (lat 2), Kika Kalicka (lat 5), Antonina Kocurek (lat 4), Aleksandra Kowalewska (lat 2), Zuzanna Krawczyk (lat 3), Zuzanna Morawska (lat 3), Maurycy Olejnik (lat 4), Leon Romański (lat 6), Stanisław Wojciechowski (lat 5);

Muzyka: Piotr Klimek

Reżyseria: Artur Romański

Dramaturgia Malina Prześluga

Grają: Piotr Klimek, Bartłomiej Orłowski i Mateusz Czarnowski

Śpiewają: Aktorzy Teatru Animacji

Muzyczny spektakl familijny dla dzieci i dorosłych.

Scena Inicjatyw Aktorskich TA

Prapremiera: Dzień Dziecka, 1 czerwca 2016, godz. 19:00.

Drugi pokaz: 2 czerwca 2016, godz. 19:00

Trzeci pokaz: 15 czerwca 2016, godz. 18.00

e-teatr.pl - wortal teatru polskiego © Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego