Łódź. Bliżej sceny z Maciasem w Muzycznym

Kolejne spotkanie w Teatrze Muzycznym w ramach cyklu "Bliżej sceny" - 11 marca o przygotowaqiach do wystawienia operetki "Wesoła wdówka" opowie dyrektor Zbigniew Macias.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 15.00 wycieczką po zapleczu teatru. O godz. 17.00 zaprosimy zaś na rozmowę o tym, jak się przygotowuje premierowe przedstawienia i jak wygląda praca teatru pomiędzy spektaklami. O tajemnicach produkcji teatralnych opowie reżyser i solista - Zbigniew Macias (na zdjęciu).

Cena za wstęp na spotkania to jedyne 15 złotych. Dla studentów i seniorów przygotowaliśmy pulę biletów w promocyjnej cenie 5 złotych.

Bilety na spotkanie "Bliżej sceny"; można nabyć w kasie teatru po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej pod numerem (42) 678 31 11 wewn. 318.

Liczba miejsc ograniczona.

***

12 lutego br. Teatr Muzyczny w Łodzi rozpoczął nowy cykl spotkań pod hasłem "Bliżej sceny" W ramach cyklu przybliżamy widzom działalność teatru, specyfikę jego pracy oraz zaglądamy za kulisy. Każde ze spotkań nawiązuje do bieżących spektakli. Jego tematyka ściśle powiązana jest z konkretnym tytułem w repertuarze.

e-teatr.pl - wortal teatru polskiego © Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego