powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Wrocław. Walentynki w Arce

Walentynki z angielskiego Valentine's Day - coroczne święto zakochanych, przypadające 14 lutego Nazwa pochodzi od Św. Walentego.Jest on patronem zakochanych.To znaczy , że miłość jest najważniejsza, że trzeba otworzyć się na miłość i uwierzyć w jej moc.

Shirley Valentine z naszego spektaklu pokazuje ,że kochać jest najistotniejszym celem na świecie, W komediowy sposób przedstawienie teatralne daje nadzieje tym, którzy w nim uczestniczą. Pokazuje, że ani pieniądz ani bieganie za sukcesem nie dają satysfakcji i radości człowiekowi. Tylko On i Ona , kobieta i mężczyzna, kochający się szczerze mogą w tym byciu razem cieszyć się szczęściem na ziemi.

Zapraszamy do Teatru Arka na śmieszną ale też i wzruszająca komedię o miłości. Znakomicie zagraną przez Renatę Jasińską i oryginalnie wyreżyserowaną przez Agatę Obłąkowską- Woubishet. Dwie niezwykłe kobiety i artystki.

Zapraszamy do Teatru Arka na godz. 19.00 dnia 14 lutego na Walentynki z Shirley Valentine. Podarujcie sobie Państwo chwile szczęścia z nami. Zapraszamy.