powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Premiera "... a kobiety kochają..." w Teatru 13

Białołęckie Zagłębie Teatralne zaprasza na kolejną premierę - tym razem w kameralnej odsłonie i pod szyldem Zespołu Teatru 13. Miłośnicy teatru obejrzą sztukę Grzegorza Skurskiego, znanego, nieżyjącego już reżysera dokumentalisty. Rzecz rozpisana jest na dwie kobiety, które połączyła miłość do tego samego mężczyzny.

Czy kochająca kobieta jest gotowa na każde poświecenie? O sile miłości, cierpieniu i o tym, czy życie w trójkącie jest możliwe, być może będziemy mogli przekonać się już niebawem. Białołęckie Zagłębie Teatralne zaprasza na kontrowersyjny spektakl, będący jednocześnie obroną dyplomu doktorskiego jednej z aktorek.

W rolach głównych obejrzymy Jolantę Banak, absolwentkę i doktorantkę wydziału aktorskiego łódzkiej "Filmówki", znaną m.in. z serialu "Plebania" czy "M jak miłość", która tym spektaklem broni swój dyplom doktorski oraz Marię Jakuszko, którą mogliśmy podziwiać w wielu kreacjach Teatru 13.

***

Zespół Teatru 13

"... a kobiety kochają...", reż. Aneta Muczyń

Premiera 5 lutego o godz. 20.00

Kolejne spektakle 6 i 7 lutego o godz. 18.00 oraz 11 lutego o godz. 20.00, Białołęcki Ośrodek Kultury, Vincenta van Gogha 1.