powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Artystyczne półkolonie dla dzieci w czasie ferii

Fundacja Atelier zaprasza na artystyczne półkolonie dla dzieci podczas ferii zimowych.

Od 3,5 do 12 lat - zajęcia w grupach wiekowych

W dniach 1 - 12 lutego w godzinach 9:00-15:00 zapraszamy dzieci do udziału w artystycznych półkoloniach. Każdego dnia odbędą się trzy dwugodzinne warsztaty. Proponujemy: rysunek, malarstwo, rzeźbę w glinie, design, zajęcia łączące elementy teatru z plastyką. Zajęcia prowadzą artyści stale współpracujący z Fundacją Atelier wraz z asystentami pedagogicznymi. Zajęcia będą się odbywały w Atelier Foksal.

Twórcza praca w małej grupie sprzyja rozwojowi zdolności manualnych i kształtowaniu dobrego gustu, ułatwia wyrażanie emocji, a przede wszystkim daje bardzo wiele radości. Warsztaty plastyczne są doskonałą alternatywą dla dzieci spędzających ferie w Warszawie.

Koszt zajęć: 650 - 5 dni zajęć po 6 godzin (codziennie od poniedziałku do piątku), 130 zł za dzień - warsztaty trwają 6 godzin dziennie. W cenę wliczony jest obiad i napoje. Jest możliwość wykupienia poszczególnych dwugodzinnych warsztatów w ciągu dnia (50 zł/warsztat).

Zapisy i szczegółowe informacje: tel. 22 826 88 13, 22 826 95 89 lub e-mail: fundacja@atelier.org.pl, www.atelier.org.pl