powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Ostatnie spektakle Festiwalu Take Part in Art

12 i 13 grudnia Teatr Małego Widza zaprasza na ostatnie spektakle I Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Take Part in Art. "Tam i z powrotem" zaprezentuje austriacki teatr TOIHAUS.

Małe, duże, większe, okrągłe czy prostokątne, w paski czy w kwiatki - które pudełko otworzymy pierwsze i co w nim znajdziemy? Austriacki teatr TOIHAUS uchyli nam rąbka tajemnicy już 12 i 13 grudnia.

Spektakl "Tam i z powrotem" zamyka festiwal Take Part in Art. Pierwszy w Warszawie międzynarodowy festiwal teatralny dedykowany najmłodszym widzom dobiega końca. Na Scenie Starej Prochowni wystąpiło wiele znakomitych teatrów europejskich - członków Międzynarodowego Stowarzyszenia Artystycznego Small Size - znawców i praktyków zagadnienia od lat zajmujących się realizacją spektakli dla NAJmłodszych. Od maja do grudnia odbyło się łącznie 107 wydarzeń, gościliśmy 9 teatrów z 7 krajów. Zaprezentowaliśmy 12 spektakli, które zostały zagrane 77 razy. Festiwal odwiedziło ponad 4 tysiące osób (rodziny z dziećmi) oraz 2 tysiące dzieci z 33 żłobków oraz 30 przedszkoli.

Spektakl "Tam i z powrotem" austriackiego teatru TOIHAUS kończy pierwszą edycję festiwalu Take Part in Art. Będzie to opowieść zamknięta w kolorowych pudełkach ilustrowana muzyką graną na żywo. Otwarcie każdego z nich stanie się inspiracją do innej zabawy - a może czegoś jeszcze? Sprawdźcie koniecznie.

***

Jeden dzień z życia dziewczynki - od przebudzenia, aż po sen.

Jeden dzień pełen przygód, wzlotów i upadków, radości i strachu.

Jeden dzień jako symbol życia.

Reżyseria: Myrto Dimitriadou

Występują: Gudrun Raber-Plaichinger, Yoko Yagihara, Julia Schwarzbach

Scenografia i kostiumy: Regina Oschleberger

Choreografia: Katharina Schrott

Czas trwania: 40 minut

Spektakl rekomendowany dla dzieci w wieku 1-5 lat.

Termin:

12 grudnia, g. 11:00 i 16:00

13 grudnia, g. 11:00 i 16:00

Miejsce:

Stara Prochownia SCEK, ul. Boleść 2

tel. 512 622 215

Program i szczegółowe informacje o planowanych wydarzeniach można uzyskać na stronie internetowej festiwalu. Bilety są dostępne w sprzedaży elektronicznej, na stronie internetowej.