powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Wrocław. Wieczór na Wolnej Scenie Improwizacji

Gwiazdą listopadowego spotkania w ramach Wolnej Sceny Improwizacji będzie warszawska grupa teatralna AB OVO Teatr Improv.

Grupa teatralna AB OVO powstała w kwietniu 2010. W skład grupy wchodzą aktorzy, narodowa śpiewaczka operowa, inżynier maszyn ciężkich, magister stolarz oraz prawie światowej sławy klezmer.

Improv to znana już na całym świecie sztuka, w której "publiczność rządzi", czyli decyduje o przebiegu spektaklu, a aktorzy mają za zadanie na oczach widza zagrać wszystko, o co publiczność poprosi.

Wszyscy uwielbiamy podglądać, to silniejsze od nas, a ta sztuka to nic innego, jak podglądanie tu i teraz procesu tworzenia aktora będącego na scenie. Musi on - bez możliwości schowania sie w kulisę - w kilka sekund wymyślić scenę ad hoc błyskotliwie, inteligentnie i dowcipnie!

W Polsce ta trudna sztuka dopiero zaczęła zaskarbiać sobie przychylność widza, który przychodząc pierwszy raz, staje się fanem tej formy teatralnej. Każde spotkanie jest jedyne i niepowtarzalne, przez co w nieskończoność ciekawe.

Grupę TEATRALNĄ AB OVO tworzą:

-Katarzyna Michalska - MATKA ZAŁOŻYCIELSKA

-Agnieszka Bajer

-Jasiek Aleksandrowicz-Krasko

-Robert Kibalski

-Wojtek Medyński

-Piotr Wesołowski

-Piotr Wyżykowski

-Michał Głowacki

-Andrzej Perkman - MUZYK

To co robisz w wolnym czasie, świadczy głęboko, jakim jesteś człowiekiem! To nasze zachcianki i chwile poświęcone przyjemnościom bezwzględnie określają nasz charakter... Skoro więc to czytasz, znaczy, że przyjemność sprawia Ci teatr i jesteś wyrafinowaną ponadprzeciętną osobistością! Z pewnością docenisz zmagania aktorów, mierzących się z arcytrudną i wymagającą sprytu dziedziną sztuki, jaką jest improwizacja teatralna! Uchwycisz powab improwizowanej piosenki, rozsmakujesz się w urokach improwizowanej żonglerce stylami teatralnymi i filmowymi, jak również przyznasz zapewne laur odwagi mierzącym się w improwizowanym boju bitwy na pytania?! Drogi widzu, dzisiaj to Ty jesteś najważniejszy! Zrób sobie dobrze: rozsiądź się wygodnie w swoim fotelu i twórz z nami niepowtarzalną atmosferę kształtującą nasz wspólny wieczór.

***

AB OVO TEATR IMPROV

/ kolejny wieczór w ramach Wolnej Sceny Improwizacji

Data: 21-11-2015 | Godzina: 20.00

Miejsce: Impart, sala kameralna

Bilety: 30 zł