powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Kraków. O sztukach performatywnych na UJ

Katedra Performatyki Wydziału Polonistyki UJ zaprasza na wykład i warsztaty performatywne prowadzone przez dr Rosemary Klich (University of Kent) w ramach projektu naukowego "Sztuczne ciała/żywe maszyny w laboratorium sztuk performatywnych"

Wykład pt. "Outer Space from Within: Aural Transitions and Sound Bodies in Multimedia Performance" odbędzie się 11 grudnia 2015 roku o godz. 16:00 w Auli im. Błońskiego na Wydziale Polonistyki UJ, ul. Grodzka 64.

Wykład finansowany jest ze środków Narodowego Centrum Nauki w ramach programu Harmonia 6.

Warsztaty zatytułowane "Immersive Theatres and Interactive Audiences" odbędą się 12 i 13 grudnia 2015 r. w godz. 11:00-15:00 w sali 42 na Wydziale Polonistyki UJ, ul. Gołębia 16 (wejście przez bramę nr 18).

Wykład dotyczy kwestii doświadczenia odbiorcy w przestrzeniach dźwiękowych. Warsztaty natomiast poświęcone są teatrowi immersyjnemu oraz różnym typom interakcji i partycypacji, jakie zachodzą w teatrze współczesnym. Więcej informacji w załącznikach.

Wstęp na wykład wolny.

Liczba uczestników warsztatów ograniczona. Na zgłoszenia czekamy do 1 grudnia 2015 r pod adresem: zywe.maszyny.sztuczne.ciala@gmail.com

Prosimy o rozpowszechnianie tego zaproszenia wśród znajomych, studentów, doktorantów i wszystkich zainteresowanych tematyką wykładu i/lub warsztatów.