powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. ArtPark 2015 - strefa artystyczna

ArtPark - strefa artystyczna to cykl codziennych spotkań publiczności z kulturą i sztuką w parku znajdującym się w centrum miasta, w pobliżu placu Trzech Krzyży (park im. Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego).

5-30 sierpnia. Wstęp wolny.

To projekt letniej plenerowej sceny Domu Kultury Śródmieście w Warszawie, który ma już swoją kilkuletnią tradycję. To dla tysięcy mieszkańców Warszawy i okolic, a także turystów, stały punkt na kulturalno-rozrywkowej mapie stolicy. ArtPark to liczne wydarzenia kulturalne (koncerty, spektakle, zabawy taneczne przy muzyce na żywo, warsztaty, wystawy), zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. ArtPark to możliwość spotkania z artystami w urokliwym miejscu z niepowtarzalnym klimatem, tworzonym przez uczestników tego wydarzenia.

W ramach najbliższego ArtParku - strefy artystycznej odbędą się koncerty m.in. takich wykonawców jak: Sentido Del Tango, Wolna Grupa Bukowina, Magda Navarrete & Caravana Banda, Waldemar Rychły z zespołem, Magda Brudzińska Klezmer Trio, Bubliczki Cashubian Brass Banda. Finałowy koncert przedsięwzięcia w wykonaniu Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza stanowił będzie jednocześnie zakończenie festiwalu oraz rozpoczęcie Dni Śródmieścia, które w tym roku zaplanowano od 31 sierpnia od 12 września 2015.

IMPREZY ARTYSTYCZNE koncerty spektakle

poniedziałki, wtorki, środy, piątki, soboty: 18.00

WIECZORKI TANECZNE do muzyki na żywo

czwartki i niedziele: 18.00

PORANKI FAMILIJNE spektakle warsztaty gry planszowe

niedziele: 11.00

PORANNA STREFA ARTYSTYCZNA

familijne zabawy z plastyką warsztaty taneczne tai chi plener malarski gry planszowe i wiele więcej

poniedziałki - piątki: 11.00-13.00

OŁPEN SZTALUGA

otwarta przestrzeń wystawiennicza

piątki, soboty: 17.00-21.00

WYSTAWY STAŁE

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.