powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Wrocław. Plenerowy występ Kucha Kassem na Brave Festival odwołany

Gambijscy muzycy i tancerze mieli wystąpić 14 lipca podczas Brave Festival 2015.

- Jest nam niezmiernie przykro poinformować, że grupa Kucha Kassem w tym roku do nas nie dotrze. Pomimo kilkumiesięcznych, skomplikowanych przygotowań do wizyty na Brave Festival, ich przyjazd nie dojdzie do skutku z powodu nieotrzymania do dnia dzisiejszego potwierdzenia przyznania wiz przez grupę. Bilety można zwrócić, wymienić na dowolny koncert z programu głównego festiwalu lub wydarzenie towarzyszące - spektakl "Return to the Voice" Teatru Pieśń Kozła - informują organizatorzy Brave Festival.

W związku z powyższym odwołano również spotkanie z muzykami i tancerzami Kucha Kassem w ramach Brave Meetings. Zamiast tego festiwalowa publiczność spotka się z grupą Zanzibar Taarab/Kindumbak Esemble (14 lipca, Klub Festiwalowy Mleczarnia, ul. Włodkowica 5, godz. 15:00).

Bilety na występ grupy Kucha Kassem można zwrócić w miejscu zakupu lub wymienić na dowolne inne wydarzenia głównego nurtu Brave Festival 2015, a także na wydarzenie towarzyszące - spektakl muzyczny Teatru Pieśń Kozła "Return to the Voice", w którym występuje między innymi Anna Maria Jopek. Przedstawienie odbędzie się w niedzielę 19 lipca, o godz. 22:00, w Kościele Marii Magdaleny przy ul. Szewskiej 10.

Bilety można wymienić także na 4 wejściówki na Przegląd Filmowy Brave Festival.

Posiadacze karnetów na Brave Festival 2015 otrzymają bezpłatną wejściówkę na spektakl "Return to the Voice" lub dodatkowy bilet na dowolne wydarzenie festiwalu.

Wymiany można dokonać w Centrum Festiwalowym w Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej w Rynku.

***

Jak zwrócić bilet kupiony on-line?

Bilety zakupione w Systemie Ticketpro można zwrócić za pośrednictwem strony www.ticketpro.pl oraz www.bravefestival.pl.

Na adres bilety@ticketpro.pl należy wysłać numer zamówienia. Zwrot nastąpi w terminie do 14 dni od dnia otrzymania biletu przez Ticketpro.

Wszystkie pytania dotyczące zwrotu biletów na występ Kucha Kassem należy kierować na adres email: office@ticketpro.pl