powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Kraj. "Poważny problem" z National Theatre w Multikinie

British Council i Multikino zapraszają na retransmisję spektaklu "Poważny problem". Sztukę w ramach cyklu "Scena brytyjska na dużym ekranie" będzie można zobaczyć 21 maja w Multikinie w 17 kinach sieci Multikino.

Nowa sztuka słynnego brytyjskiego dramaturga Toma Stopparda (Zakochany Szekspir, Rosenkrantz i Guildenstern nie żyją, Arkadia) w reżyserii Nicholasa Hytnera (Othello, Hamlet).

Autor: Tom Stoppard

Reżyseria: Nicholas Hytner

W roli głównej: Kristin Atherton

więcej informacji (w tym pełna obsada):

http://ntlive.nationaltheatre.org.uk/productions/49358-the-hard-problem

czas trwania: nie dłużej niż 180 min. (materiały dodatkowe, spektakl oraz jedna przerwa ok 20 min.)

Spektakl zobaczymy 21 maja 2015 o godzinie 19:00 w 17 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie oraz Zabrze.

Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami.

***

Bilety:

35 zł - normalny

33 zł - normalny dla 4 lub 5 osób w kasie kina

31 zł - normalny dla 6 lub więcej osób w kasie kina

30 zł - ulgowy (Studenci z ważną legitymacją, Seniorzy) lub z kuponem z magazynu Multikino & Gala lub z kuponem z magazynu Sens (na rynku od 19 lutego).

28 zł - ulgowy dla 4 lub 5 osób w kasie kina

26 zł - ulgowy dla 6 lub więcej osób w kasie kina

25 zł - bilet grupowy (dla grup powyżej 15 os.)

Bilety grupowe dla grup powyżej 15 osób do nabycia u specjalistów ds. rezerwacji grupowej w poszczególnych kinach (telefony kom. pon - pt, 9-17):