powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Łódź. Interaktywny spektakl w BOK

"Skomplikowaną sztukę w dwóch odsłonach - ciemnej i kolorowej w 8 aktach" zagrają uczniowie widzewskich gimnazjów w Dzień Teatru i w ramach akcji "Dotknij Teatru".

Spektakl, który jest efektem dramowo-teatralnych warsztatów wykorzystujących metody profilaktyki pozytywnej. nie ma linearnej struktury. To ciąg obrazów i zdarzeń, które mają inspirować widzów do zadawania pytań, rozwiązywania problemów i do dalszej pracy warsztatowej.

Dramowo-teatralny projekt profilaktyczny wykorzystuje metody profilaktyki pozytywnej - dramy stosowanej, tańca kreatywnego - improwizacji ruchu i symboliki ciała oraz teatru interaktywnego. Celem projektu jest przeciwdziałanie narkomanii oraz propagowanie zdrowego stylu życia poprzez odkrywanie potencjału i pasji uczestników.

***

27.03, godz.11

Prowadzenie pedagodzy PPP 4: . Monika Tomczyk (instruktor improwizacji ruchu i symboliki ciała, reżyser teatru dzieci i młodzieży,instruktor edukacji somatycznej, szkolenia z dramy stosowanej i dramoterapii)

. Małgorzata Zdunek (szkolenia z zakresy profilaktyki uzależnień)

Spektakl powstał w PPP nr 4 w Łodzi w ramach projektu" Bez wspomagania" dofinansowanego przez Wydział Edukacji UMŁ Miejski Program Przeciwdziałania Narkomanii