Sopot. Weekend z "Shirley Valentine"

Teatr na Plaży zaprasza 20 i 21 lutego na spektakl w reżyserii Dariusza Majchrzaka pt. "Shirley Valentine". W roli tytułowej - Magdalena Tomaszewska.

Szanowne Panie! Szanowni Panowie!

Czasem trzeba sobie po prostu porozmawiać, choćby ze ścianą. W sypialni, łazience, salonie, kuchni, nawet tą z odpadającym tynkiem.

Shirley Valentine codziennie rozmawia ze swoją wierną towarzyszką, ścianą kuchenną. Ale jak ona rozmawia! Ostatecznie, metafizycznie, dowcipnie, wulgarnie, rozpaczliwie, słodko, ponętnie, epicko? W tych rozmowach zamyka się jej egzystencja, ludzka egzystencja, egzystencja w ogóle. Ściana ją wysłucha. Ale czy da jej siłę? Czy Shirley odbije się od swojej ściany?

Na to pytanie, Drodzy Widzowie, możecie sobie odpowiedzieć, oglądając naszą "Shirley Valentine". Oto przed Wami solidna dawka dobrego humoru w najlepszym aktorskim wykonaniu. Spektakl z temperamentem, pazurem, dowcipem, namiętnością i kobiecą siłą.

Od 1990 roku grany na deskach teatralnych całego świata. Entuzjastycznie przyjmowany, również przez męską część publiczności. Shirley, kiedyś kobieta z wielkimi marzeniami, dziś pełna lęku i niepewności, staje w szranki z najtrudniejszym przeciwnikiem - samą sobą.

Zapraszamy gorąco na niebanalną komedię w wykonaniu Magdaleny Tomaszewskiej. I jej "ściany" oczywiście...

***

Reżyseria: Dariusz Majchrzak

Występuje: Magdalena Tomaszewska

Scenografia i kostiumy : Magdalena Kurek

Koordynacja: Dorota Sadowska

20.02.2015 | pt | godz. 19.00

21.02.2015 | sob | godz. 19.00

Bilety na to wydarzenie dostępne w systemie Interticket

Rezerwacja: 531 587 829

e-teatr.pl - wortal teatru polskiego © Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego