powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Wrocław. Charytatywny koncert kolęd i pastorałek

Szczególny koncert w szczególnym czasie dla ośmioletniej Julii Rozłąkowskiej, podopiecznej Dolnośląskiej Fundacji Rozwoju Ochrony Zdrowia.

Czas wokół Świąt Bożego Narodzenia sprzyja podniosłemu nastrojowi. Jest to okres, kiedy w wielu polskich domach, ale także w wielu miejscach całego świata, grane są i śpiewane kolędy. Oczywiście, nam najpiękniejsze wydają się te polskie, istniejące w naszej tradycji od wieków. Nie mniej uroku jednak mają kolędy z innych krajów.

Na progu nowego roku zapraszamy więc do Impartu na miły każdej wrażliwej osobie koncert. Orkiestra Reprezentacyjna Wojsk Lądowych - wraz z solistkami Anią Kłys i Agnieszką Damrych - wykonają najpiękniejsze polskie oraz zagraniczne kolędy i pastorałki, ale w nietypowych, bowiem w rozrywkowych aranżacjach , w których przemieszają się różne gatunki muzyki, m.in. latino, jazz, rock.

W tym czasie - pełnym radości i nadziei na rozpoczynający się właśnie nowy rok - pamiętajmy też o tych, dla których radość nie jest tak oczywista. Są wokół nas ludzie, którzy bardzo potrzebują naszej życzliwości i pomocy. Nie pozostańmy obojętni! Przyłączmy się do idei tego koncertu, który będzie okazją do przeprowadzenia zbiórki pieniędzy na szczytny cel.

Zbiórka będzie prowadzona na rzecz Julii Rozłąkowskiej, podopiecznej Dolnośląskiej Fundacji Rozwoju Ochrony Zdrowia DOLFROZ. Julia ma 8 lat. Urodziła się jako wcześniak z wadą mózgowia pod postacią szczeliny zamkniętej mózgu oraz padaczką lekooporną. Konieczne jest bardzo drogie leczenie i stałe usprawnianie ruchowe poprzez intensywną rehabilitację.

***

KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK

/ Koncert /

Data: 17-01-2015 | Godzina: 18.00

Miejsce: Impart, sala teatralna

Bilety: cegiełki

Bilet - cegiełka!

(ilość miejsc ograniczona - 560)

Julię można też wspomóc, wpłacając pieniądze na konto Fundacji:

Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia

ul. Lotnicza 37

54-154 Wrocław

Bank Pekao S.A. I Oddział Wrocław

45 1240 1994 1111 0000 2495 6839

z dopiskiem "Bulinka"