powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Lublin. Warsztaty teatralne u Andersena

W sezonie 2014/2015 Teatr im. Andersena zaprasza do udziału w szkoleń teatralnych dla nauczycieli, instruktorów i pedagogów teatru.

Warsztaty prowadzone będą zespół artystyczny "Andersena" oraz przez zaproszonych twórców i pedagogów z całej Polski.

Problematyka spotkań będzie dotyczyła bieżących premier (cykl warsztatów połączonych z "Premierami pedagogicznymi") i tematów dotyczących m.in. teorii i praktyki teatru (opracowanie tekstów, dramaturgia, scenografia, kostium, pedagogika teatru itd.).

Szkolenia będą miały formę warsztatów praktycznych połączonych z mini-wykładem. Po zakończeniu warsztatów wszyscy uczestnicy otrzymają materiały metodyczne z zajęć oraz certyfikat odbycia kursu. Wszystkie szkolenia będą prowadzone w siedzibie Teatru Andersena (ul. Dominikańska 1, Stare Miasto, Lublin)

***

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE:

WARSZTATY SCENOGRAFICZNE (scenografia w teatrze szkolnym, zajęciapraktyczne)

PROWADZENIE: Iwona Majczak,

TERMIN: 12 grudnia 2014 (piątek) godz. 14.00-17.00 (4 godziny dydaktyczne)

MIEJSCE: Teatr im. H.Ch. Andersena w Lublinie (Scena górna), ul.

Dominikańska 1

KOSZT: 30zł

Warsztat jest związany tematycznie i zadaniowo z powstającym właśnie nowym spektaklem Teatru Andersena - MUMINKI w reż. Jerzego Jana Połońskiego.

O godzinie 17.00 wszystkich uczestników warsztatów zapraszamy na premierę pedagogiczną nowego spektaklu. WSTĘP NA SPEKTAKL DLA UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW BEZPŁATNY! Po premierze odbędzie się spotkanie publiczności z twórcami spektaklu. Spotkanie poprowadzi dyrektor Teatru Andersena - Arkadiusz Klucznik.

UWAGA! Zgłoszenia i płatności za wszystkie warsztaty mogą państwo dokonać on- line (poprzez stronę internetową teatru: http://bilet.teatrandersena.pl ) wybierając właściwy termin i rodzaj warsztatu lub bezpośrednio w kasie teatru. W przypadku braku możliwości zakupu biletu on-line prosimy o kontakt telefoniczny (pod tel. 81-532 32 25), lub mailowy ( info@teatrandersena.pl.) Liczba miejsc na poszczególne warsztaty jest ograniczona.