powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Jelenia Góra. Zaśpiewa Anna Dereszowska

15 listopada o godz. 19.00 w Zdrojowym Teatrze Animacji wystąpi Anna Dereszowska w recitalu "Instrukcja obsługi kobiety". Spektakl prezentowany będzie w ramach Festiwalu Aktorstwa Filmowego.

"Żartobliwy recital, będący próbą rozwikłania zagadek kobiecej duszy, do której kluczem może być muzyka i trafnie dobrane słowa. Sprawdzi to na sobie aktorka Anna Dereszowska, wykonując wielkie standardy polskiej piosenki. Wieczór obfitować będzie w utwory o zawiłościach duszy kobiecej. "Sing sing", "Miłość ci wszystko wybaczy", "Umówiłam się z nim na dziewiątą" to tylko niektóre z nich. Uzupełnieniem będą praktyczne porady dla płci obojga, np.: jak zachować się w sytuacjach niebezpiecznych (np. jak zachować się ma mężczyzna, słysząc pytanie: "Czy nie wyglądam w tym grubo?"), jak udekorować stół na przybycie teściowej, jak dokonać podziału ról w związku, jak pielęgnować rośliny kaktusowate - słowem: kieszonkowe kompendium wiedzy życiowej w lekkiej formie recitalu.

Annie Dereszowskiej towarzyszyć będzie zespół Febus Wąsaty Trio. To wszechstronni muzycy, mający na swoim koncie wiele koncertów, płyt i nagród (m.in. nagrodę Grammy dla Konrada Kubickiego). Nazwa grupy pochodzi z jednego z wierszy Wisławy Szymborskiej - "Kobiety Rubensa".

Bilety: 50 zł

Rezerwacje : 75 7557690 wew. 20 lub 512 219 907