powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Wrocław. Warsztaty aktorskie z Agatą Skowrońską

Teatr Polski zaprasza do udziału w warsztatach aktorskich, które odbędą się między 12 a 21 sierpnia 2014, a poprowadzi je aktorka Agata Skowrońska.

Warsztaty są przeznaczone nie tylko dla adeptów szkół teatralnych, ale wszystkich osób, które pasjonuje teatr i film "od kulis". Poznacie podstawowe tajniki sztuki aktorskiej, co może ułatwić i zrozumieć odbiór dzieła teatralnego. Praca z ciałem pogłębi jego elastyczność i wasze poczucie przestrzeni oraz spowoduje wzrost jego świadomości w życiu codziennym.

Warsztaty są adresowane do ludzi zainteresowanych pracą z ciałem i ruchem bez względu na poziom zaawansowania.

Warsztaty są przeznaczone nie tylko dla adeptów szkół teatralnych, ale wszystkich osób, które pasjonują teatr i film "od kulis". Poznacie podstawowe tajniki sztuki aktorskiej, co może ułatwić odbiór dzieła teatralnego. Praca z ciałem pogłębi jego elastyczność i Wasze poczucie przestrzeni oraz spowoduje wzrost jego świadomości w życiu codziennym. Warsztaty są adresowane do ludzi zainteresowanych pracą z ciałem i ruchem bez względu na poziom zaawansowania. Warsztaty (6 spotkań) będą się odbywały we wtorki, środy i czwartki między godzinami 16:00 a 18:00. Warunkami przyjęcia są przesłanie zgłoszenia z informacją o wieku uczestnika oraz dokonanie opłaty za zajęcia.

Opłaty w wysokości 120 zł prosimy wysyłać:

nr konta: 4112 4019 9411 1100 0024 2924 61

z dopiskiem: "Opłata za warsztaty aktorskie"

lub wpłacać je bezpośrednio w kasie teatru przy ul. Zapolskiej 3 (wejście od ul. Bogusławskiego, III piętro) od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-11:00 i 12:00-14:00.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 sierpnia 2014 (chyba że wcześniej wyczerpie się limit miejsc) pod adresem: nina.karniej@teatrpolski.wroc.pl.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!

***

Obecny program nauczania w szkołach średnich nie zapewnia młodym miłośnikom teatru możliwości zdobywania wiedzy ani umiejętności, które pozwoliłyby młodzieży przygotować się do startowania na wyższe studia artystyczne czy kultywowanie swych zainteresowań artystycznych w takim stopniu, jak by chcieli. Wychodząc naprzeciw potrzebom uczniów dolnośląskich szkół, pracownicy i artyści Teatru Polskiego we Wrocławiu oferują uczniom swój czas oraz doświadczenia i w ramach cyklicznych warsztatów pomagają uczestnikom zajęć poszerzyć i pogłębić ich wiedzę w zakresie teatru.