powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Wakacyjna scena Klubu Komediowego

Klub Komediowy zaprasza w lipcu i w drugiej połowie sierpnia. Na warszawską publiczność czeka wiele różnorodnych atrakcji i wydarzeń. Będzie można zobaczyć m.in. zupełnie inny wymiar sportu dzięki improwizowanemu studiu telewizyjnemu z finałem mistrzostw świata.

Poza tym na widzów czeka duża dawka impro w letniej odsłonie, koncerty oraz kolejne spektakle premierowej produkcji Klubu: "Fabularny przewodnik po rzeczywistości wolnorynkowej".

W pierwszym tygodniu lipca zapraszamy na wspólny improwizowany występ teatrów improwizowanych Klancyk i Hofesinka, w piątek 4 lipca aktorzy zagrają wspólnie na jednej scenie. Połączona wyobraźnia i poczucie humoru obu grup poprowadzi publiczność przez spektakl bez scenariusza.

6 Lipca w niedzielę w klubie zagra zespół Nietakt, młody duet muzyków Teo Olter (perkusja) i Aleks Żurowski (pianino) zmierzą się z rytmem w muzyce i zagrają wieczór pełen utworów w yassowej aranżacji.

Kolejny koncert w Klubie odbędzie się 9 lipca, zagra zespół Bogowie, to powstały w 2011 projekt, który łączy muzykę swobodnie improwizowaną z sound-artowymi praktykami wydobywania, eksploracji i rozumienia dźwięku. W składzie znajdziemy doświadczonych muzyków znanych z takich zespołów jak Hey, L.Stadt, Pogodno.

Natomiast wszystkich fanów piłki nożnej i dobre zabawy zapraszamy w niedzielę 13 lipca na sportowe studio klubu komediowego, gdzie zaproszeni "eksperci" będą dyskutować może również o piłce. Po wszystkim wspólne oglądanie finału mistrzostw świata z autorskim komentarzem na żywo, który dostarczy widowni wielu sportowych emocji połączonych ze sporą dawkę śmiechu.

14 i 15 lipca w klubie zostaną zagrane kolejne odsłony spektaklu, który miał premierę w czerwcu, "Fabularny przewodnik po rzeczywistości wolnorynkowej". To pierwszy spektakl teatralny wyprodukowany przez Klub odkąd otworzył swoją nową siedzibę na pl. Zbawiciela. Spektakl ożywia ducha kabaretu literackiego z jego typowymi formami, takimi jak skecz, monolog czy piosenka.

17 lipca wystartuje stały cykl "wakacyjna scena impro", improwizatorzy z różnych grup będą mogli się sprawdzić na scenie klubu komediowego, grając spektakle improwizowane, bez scenariusza.

Na koniec miesiąca, w sobotę 26 lipca w klubie odbędzie się wieczór stand-upu, gdzie każdy z komików wystąpi ze swoim autorskim materiałem.

Zapraszamy do Klubu Komediowego i do zapoznawania się z repertuarem na FB: https://www.facebook.com/KlubKomediowy/events

Bilety: rezerwacje@komediowy.pl