powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Teatralne warsztaty dla taty

Teatr Pijana Sypialnia przygotował razem z klubokawiarnią Znajomi Znajomych cykl otwartych warsztatów teatralnych dla dorosłych. Z okazji Dnia Ojca specjalna odsłona projektu. Wstęp wolny.

Dla młodzieży i dorosłych / z aktorami Teatru Pijana Sypialnia / w klimacie knajpy Klubokawiarnia Znajomi Znajomych / ul. Wilcza 58 a

23 czerwca / poniedziałek / 20:00

Wstęp wolny

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/678674368853392/

Twój tata będzie aktorem

Oryginalny prezent na Dzień Ojca? Proszę bardzo! Teatr Pijana Sypialnia proponuje warsztaty teatralne. Sebastian Słomiński, aktor Pijanej Sypialni: To nie tylko pomysł na ciekawy prezent. Celujemy w młodzież i osoby dorosłe - chcemy pokazać, że warsztaty teatralne wcale nie oznaczają zabaw dla dzieci. To forma spędzania wolnego czasu, która oprócz dobrej zabawy uczy nas trików, które przydają się w każdym wieku, choćby w życiu zawodowym.

Na warsztatach z aktorami Teatru Pijana Sypialnia poznacie kulisy pracy aktora, tworzyć będziecie własne scenki i etiudy, pracować nad ciałem i głosem. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia! Wystarczy przynieść strój wygodny do ćwiczeń. Sebastian Słomiński: Chcemy, żebyście zabrali swoich ojców, ale również znajomych i przyjaciół, kuzynkę, wujka, bratanka i sąsiadkę i mogli bawić się w oryginalny sposób!

TEATRALNE WARSZTATY DLA TATY w klubokawiarni Znajomi Znajomych. Wstęp wolny. Bezpłatne zaproszenia na warsztaty, w formie kartki z życzeniami, do odbioru na dolnym barze klubokawiarni. Rezerwacja miejsc: teatrps@gmail.com. Warsztaty trwają 75 minut.

Teatr Pijana Sypialnia, to grupa młodych artystów, absolwentów i uczniów studia aktorskiego, które działa przy teatrze. Ze swoimi inicjatywami chcą być blisko ludzi. Dlatego występują w kawiarniach, na podwórkach starych kamienic, w tramwajach i barach mlecznych. W rankingu krytyków miesięcznika "Teatr" ich spektakl i Zespół został wyróżniony, jako jedno z najciekawszych wydarzeń artystycznych w sezonie 2012/2013 w kategorii OFF. W Starej Fabryce Serów otworzyli pierwszą w Warszawie teatralną miejscówkę - Scenę Hoża 51. Zdobywcy głównej nagrody na prestiżowym Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Niezależnych w Ostrowie Wielkopolskim.