powiększwersja do drukupoleć znajomemu

Warszawa. Serial teatralny Teatru 21 w IT

10 kwietnia o godz. 19:00 oraz 12 kwietnia o godz. 18:00 w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego zaprezentujemy dwie części teatralnego serialu Teatru 21 - "...i my wszyscy. Odcinek 0" oraz "Statek miłości. Odcinek 1".

"... i my wszyscy. Odcinek 0" to spektakl o chęci znalezienia pracy. Postacią centralną przedstawienia jest aktor Teatru 21 Piotr Swend, który na co dzień gra Macieja Lubicza w serialu "Klan". Grupa aktorów zafascynowana światem telewizji postanawia uporać się z brakiem pracy i próbuje stworzyć swój własny serial.

"Statek miłości. Odcinek 1" to druga odsłona teatralnego cyklu. 14 bezrobotnych aktorów, którzy nie znaleźli producenta dla swojego wymarzonego serialu "I my wszyscy", zakłada biuro podróży pod nazwą "Statek miłości". Bohaterowie wpadają na pomysł organizowania rejsów do źródła. Postanawiają stworzyć program artystyczny, który zapewni widzom przeżycie jedyne w swoim rodzaju.

***

Teatr 21 zrodził się z warsztatów teatralnych w Zespole Społecznych Szkół Specjalnych "Dać Szansę" w Warszawie. Okazało się, że zarówno reżyserkę, jak i grupę aktorów interesuje systematyczna oraz intensywna praca teatralna, dlatego też postanowiliśmy wspólnie powołać do życia Teatr 21 jako potencjalne miejsce twórczych poszukiwań, jako miejsce spotkań towarzyskich, jako bezpieczną przestrzeń na coraz odważniejsze i bliższe spotkania z sobą i widzem - zawsze w kontekście teatru.

Zespół występował w wielu teatrach i na wielu festiwalach w całej Polsce i za granicą. Spektakl "...i my wszyscy. Odcinek o" był gościem specjalnym malta.festival 2013. Obecnie Teatr 21 jest częścią Fundacji Win-Win.

***

POKAZY:

"...i my wszyscy. Odcinek 0" - 10 kwietnia 2014, g. 19:00

Miejsce: Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego (ul. Jazdów 1, Warszawa)

Bilety: 10 zł

"Statek miłości. Odcinek 1" - 12 kwietnia 2014, g. 18:00

Miejsce: Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego (ul. Jazdów 1, Warszawa)

Bilety: 10 zł

Rezerwacja: na stronie www.teatr21.pl - w dziale "Kalendarium" lub przez e-mail: rezerwacje.teatr21@gmail.com, tel. 507 530 569)